MANİSA İl SAĞLIK MÜDÜRÜ KONSERDEKİ KALABALIĞA DİKKAT ÇEKTİ

banner297

Manisa İl sağlık Müdürü Emre Erkuş, Manisa’nın Alaşehir ilçesinde belediye tarafından düzenlenen konserin fotoğraflarını paylaşarak, “Pandemi bitmedi” dedi.

Genel 30.08.2021, 23:43 30.08.2021, 23:56
MANİSA İl SAĞLIK MÜDÜRÜ KONSERDEKİ KALABALIĞA DİKKAT ÇEKTİ

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde bu akşamki gerçekleşen İrem Derici konserine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Meydan hınca hınç dolarken, Manisa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Emre Erkuş, bu duruma dikkat çekti.      
Erkuş, sosyal medya hesabından konserden fotoğraflar paylaşarak şu ifadeleri kullandı: “Görüntüler, Manisa Alaşehir İlçemizde bu akşamki konser alanından. Pandemi bitmedi. Tüm emekler boşa gitmeden, vah tüh demeden, sağlığınızı kaybetmeden, tekrar tekrar düşünerek hareket etmekte fayda var.”  

Yorumlar (6)
İhsan 2 ay önce
Sayın Müdürümüz çok haklı bir tespitte bulunmuş.Eminim Şanlıurfa il Müdürü iken lebaleb dolu parti kongreleri hakkında da paylaşımda bulunmuştur.Ya da birileri sayın Müdürü 3 eylülde başlayıp,8 eylülde sona erecek işgalden kurtuluş etkinlikleri hakkında bilgilendirmiştir.Aynı çıkış Büyükşehirin yaptığı bir etkinlik sonrası yapılırsa anlam kazanacaktır.
MANİSA'LI 2 ay önce
MANİSA'DA Kİ CHP'Lİ BELEDİYELER VİRÜS'Ü YAYMAYA YEMİNLİ GALİBA...
ozgurtrk 2 ay önce
izin vermeyin sizde konserlere, konserler için sizden izin alınsın sayın Müdürüm... Siz iş işten geçmeden vah tüh demeden çözüm üretin...
Koniçiva 2 ay önce
Şimdi Buraya Bi Şey Desem Durduk Yere Silivriye gidecez
PANDEMİ BİTMEZ 2 ay önce
Geçen gün bir bankanın önünde 10 kişi sırada. İçerisi oldukça geniş olmasına rağmen içeri 2 kişi alarak hizmet veriyordu.
Bu konserde girişte HES kodu sorgulandı mı? Sorgulansa dahi kayda alınmamış bir sürü temaslı kişi aramızda dolaşıyor. Bu saatten sonra Alaşehir vaka sayılarına bakıp bir analiz yapılabilinir. Gerekirse Manisa olarak toplu etkinliklere dur denir. Yoksa ölümler kaçınılmaz olur.
akigol 2 ay önce
aferin aferin çok güzel..
12
açık