MANİSA CBÜ SENATOSU'NDAN YÜZ YÜZE EĞİTİM KARARI

banner297

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Senatosu'nda oy birliği ile alınan kararlar kapsamında, ‪2021-2022‬ akademik yılında üniversitenin tüm birimlerinde yüz yüze eğitime geçilmesi kararlaştırıldı.

Genel 30.08.2021, 20:22
MANİSA CBÜ SENATOSU'NDAN YÜZ YÜZE EĞİTİM KARARI

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Senatosu'ndan yüz yüze eğitim kararı...

Üniversiteden yapılan açıklama şöyle: 

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Senatosu’nun 26.08.2021 tarihli toplantısında, oy birliği ile aldığı kararlar kapsamında, ‪2021-2022‬ akademik yılında üniversitemizin tüm birimlerinde yüz yüze eğitime geçilmesi kararlaştırılmıştır.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın 04.06.2020 tarihli yazısında bildirilen usül ve esaslara göre önlisans, lisans ve lisansüstü düzeyindeki her bir programın nasıl uygulanacağı senatomuzun aldığı karar gereğince ilgili Fakülte / Yüksekokulların yönetim kurulları tarafından belirlenip duyurulmaktadır.

Üniversite senatomuz ve akademik birimlerimizin yetkili kurulları, aldıkları her kararda başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere akademik ve idari personelin, dolaylı olarak üniversitemizin faaliyetleri ile bağı olan paydaşların, toplumun ve insanlığın sağlığını önceliklendirmektedir. Bu bağlamda sevgili öğrencilerimize aşı olmalarını da tavsiye eder hayırlı bir eğitim öğretim yılı dileriz.

Yorumlar (0)
18
parçalı az bulutlu