Manisa Barosu Adalet Bakanına sorunları içeren 6 dosya sundu

banner297

Manisa Barosu Başkanı Av. Ümit Rona ve yönetim kurulu üyeleri, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile bir görüşme gerçekleştirdi. Başkan Rona, ziyaretin detaylarıyla ilgili açıklama yaptı.

Genel 20.10.2021, 21:47
Manisa Barosu Adalet Bakanına sorunları içeren 6 dosya sundu

Manisa Barosu’ndan Adalet Bakanı Sayın Abdülhamit Gül’e ziyaret… Başkan Ümit Rona, sekiz ana başlıkta 6 dosya, 2 sözlü talep ve 107 fotoğrafla adalet sistemi ve Manisa’daki avukatların sorunlarını dile getirdiklerini söyledi.  

Başkan Rona şu açıklamayı yaptı:
Manisa Barosu Başkanlığı olarak bugün Adalet Bakanı Sayın Abdülhamit Gül ile görüştük.
8 Ana başlıkta mesleğimizin ve Manisa içinde meslektaşlarımızın sorunlarını 6 dosya, 2 sözlü talep ve 107 fotoğraf sunarak dile getirdik.
Şu an için dönüş yolunda olduğumuzdan saygıdeğer meslektaşlarımıza müjdeli haberlerimizi ve görüşme detaylarımızı yarın sunacağız.
Hem Türkiye’deki meslektaşlarımız hem de Manisa özelindeki sorunları net şekilde çözüm önerilerimiz ile 1 saat 15 dakikada masaya yatırdık.
Görüşmede nezaket ve meslektaşlık bilinci ile saygın yaklaşım gösteren Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül, Bakan Yardımcısı Sayın Zekeriya Birkan, Hukuk İşleri Genel Müdürü Sayın Hakan Öztatar’a teşekkür ederiz.

Yorumlar (1)
ahmet 7 ay önce
komedi gibi türkiye de adalet var mı ki bakanı olsun ???
20
açık