MAĞAZADAKİ BU GÖRÜNTÜ GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR

banner297

Manisa’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanındaki bir giyim mağazası, sokak köpeklerine kapılarını açtı. Sıcaktan bunalan köpekler mağazanın içinde uyurken müşterileri alışverişe devam ediyor. 

Genel 07.06.2022, 12:36 07.06.2022, 12:43
MAĞAZADAKİ BU GÖRÜNTÜ GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR

Manisa’da hayvan dostu mağaza vatandaşların takdirini topluyor. Mağazaya girdiğinizde tezgahların arazında uyuyan köpeklerle karşılaşıyorsunuz. İlk başta müşteriler şaşırsa da çoğu müşteri bu duruma alışkın.   
Özellikle sıcaklarda mağazaya giren köpekler klimalı serin ortamda uyumaya başlıyor. Müşteriler ise köpeklere aldırış etmeden alış veriş yapıyor. 
Mağaza çalışanları köpekler rahatsız olmasın diye müdahalede bulunmuyor. Hal böyle olunca ortaya ilginç görüntüler çıkıyor. 

  

Yorumlar (3)
Vatandaş 8 ay önce
Kusura bakmayın ama bu hayvanseverlik değil . Buradan kesinlikle alışveriş yapmam. Mikrop ve hastalık kapmak istemem açıkçası.
Manisalı 8 ay önce
Tamam Hayvanları sevelim koruyalım ama saçmalamayalım. Sonuçta reel gerçek bu hayvanlar sokak köpekleri. Öncelikle klimalı ortam hayvanların doğal dengelerini bozar. Diğer konu sokak köpeklerinde bit kene pire bulunur, bunları oradaki elbiselere geçmeyeceğinin bir garantisi var mı? Çok çok çok mu seviyorsunuz, yaparsın bir barınak, maması, ilaçlaması, klima mı takacaksın, manikür pedikürlerini özel veterinerlere mi yaptıracaksın, ne istersen yap. Yardım bile bilinçli yapılır, örneğin apartman kapılarının önlerine bir karton kutu biraz mama su verip kedilere (sözde) barınak/yardım yapanlara tepki göstermiştim, sebebini de söylemiştim. Dinlemediler, ne oldu? Sokaklardaki köpek sürüleri o karton kutularda kaç tane kediyi parçaladılar, içim parçalandı ve kızdım o sözde hayvan severlere, bunu yapmasaydınız veya korunaklı barınak yapsaydınız o kediler parçalanmayacaktı. Açıkta karton kutu kedilere yapılmış katliamdır. Hayvanlara yardım edecekseniz bilinçli yardım edin bilinçsiz yardım yardım değil zarar doğurur. Heee haber ''reklamın iyisi kötüsü olmaz'' türünden haber ise
TÜRKOĞLU 8 ay önce
özlemişiz böyle görüntüleri. çok güzel, mekan sahibine teşekkürler.