KONGREDE DİKKAT ÇEKEN KARE

banner297

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Manisa İl Başkanlığının olağan kongresine katıldı. Karamollaoğlu salonda coşkuyla karşılanırken, Millet İttifakı'nın il başkanları da salonda hazır bulundu. Karamollaoğlu, il başkanlarının tek tek elini sıktı.

Genel 10.07.2021, 17:31 10.07.2021, 23:05
KONGREDE DİKKAT ÇEKEN KARE

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Manisa 5. Olağan İl Kongresi'ne katıldı. Kültür Merkezinde gerçekleştirilen kongreye Millet İttifakını temsilen il başkanları da katıldı. Salonda coşkuyla karşılanan Karamollaoğlu, CHP İl Başkanı Semih Balaban, İyi Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Deva Partisi İl Başkanı Süreyya Sakınç ve diğer partililerin tek tek elini sıktı. O anlar kemaralara yansıdı. 

ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR   

SP Genel Başkanı aynı gün Manisa Öğretmenevi'nde STK'ların temsilcileriyle buluştu. Yapılan programda konuşan Karamollaoğlu, Manisa'nın tarım ve sanayi kenti olduğunu belirterek, ulusal ve uluslararası yüzlerce firmaya ev sahipliği yaptığını söyledi.

Sorunların bölgeden bölgeye değişmekle birlikte genellikle aynı olduğunu ifade eden Karamollaoğlu, bazı yerlerde işsizliğin fazla, bazı yerlerde tarımın sıkıntı içinde, bazı yerlerde de geçim sıkıntısının olduğunu dile getirdi.

Karamollaoğlu, "Problemlerimizin olduğu bir gerçek. İnsanın olduğu her yerde problemler vardır. Ama bu problemler her geçen gün daha da artıyorsa ve insan yaşamını etkiliyorsa orada çözüme odaklanmak daha büyük önem taşıyor. Ülkemizde huzuru arar olduk. Herkes birbirine en ağır ifadelerle hakaret ediyor. Bizim dertlerimiz varsa çözümü bulmak için çaba sarf etmek gerekir. Problemler var diye birbirimize hakaret etmek zorunda değiliz." diye konuştu.

Dünyada İslamofobinin geliştiğine dikkat çeken Karamollaoğlu, özellikle Batı dünyasında bunun arttığına dikkat çekti.

Yorumlar (2)
Gercekleri soylerim 7 ay önce
merhum necmettin erbakan hocam
yaşasaydi bu partinin millet iltifakinla beraber olduğunu görseydi kahrindan ölürdu
ENVER GÖKÇE 7 ay önce
erbakan hoca yaşasa sizi gidi bop uşağı akp'liler sizi derdi
2
kapalı