Kılıçdaroğlu ile ülkücü vatandaş arasında Sinan Ateş diyaloğu: Camilerde mevlüt bile okutmuyorlar adına

banner297

CHP lideri Kılıçdaroğlu, babasını kaybeden CHP milletvekilili Cihangir İslam'ın Sakarya'da yaşayan ailesini ziyaret etti. Taziyeden ayrılırken Kılıçdaroğlu'nun yanına yaklaşan bir vatandaş CHP lideri ile tokalaşarak "Sakaryalı bir ülkücü olarak çok teşekkür ediyorum Sinan Ateş olayının üstüne gittiğiniz için Allah razı olsun. Camilerde mevlüt dahi okutturmuyorlar Sinan Ateş adına. Lütfen dillendirir misiniz bu olayı" dedi. Kılıçdaroğlu ise "Dillendiririz tabii, takipçisi olacağız" dedi.

Genel 21.01.2023, 09:40
Kılıçdaroğlu ile ülkücü vatandaş arasında Sinan Ateş diyaloğu: Camilerde mevlüt bile okutmuyorlar adına

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, önceki gün hayatını kaybeden CHP İstanbul Milletvekili Cihangir İslam'ın babası, eski Sakarya Milletvekili Nadir Latif İslam için Sakarya'ya giderek aileye taziye ziyaretinde bulundu. Kılıçdaroğlu'na taziye ziyaretinde; Sakarya Milletvekili olan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı ve İstanbul milletvekili Erdoğan Toprak da eşlik etti.

"BİR ÜLKÜCÜ OLARAK TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Taziyeden ayrılırken Kılıçdaroğlu'nun yanı gelen bir vatandaş tokalaştı ve "Kemal Bey iyi akşamlar Sakaryalı bir ülkücü olarak çok teşekkür ediyorum Sinan Ateş olayının üstüne gittiğiniz için Allah razı olsun. Bütün arkadaşlar adına konuşuyorum burada" diye konuştu.

Daha sonra vatandaş ile Kılıçdaroğlu arasında şu diyalog yaşandı:

Kılıçdaroğlu: Eyvallah, gideceğiz.

Vatandaş: Camilerde mevlüt dahi okutturmuyorlar Sinan Ateş adına

Kılıçdaroğlu: Onu biliyorum haberim var

Vatandaş: Lütfen dillendirir misiniz bu olayı

Kılıçdaroğlu: Dillendiririz tabii, takipçisi olacağız bu olayın ayrıca

Vatandaş: Güveniyoruz size zaten.

Kaynak: ANKA / Güncel

Yorumlar (0)