İzci ve Taşdemir ailelerin mutlu günü

banner297

Manisa’nın köklü ailelerinden İzci ailesinin güzel kızı Psikolog Ecem İzci ile Taşdemir ailesinin işletmeci oğlu Osman Taşdemir İzmir Arena’da görkemli düğünle mutluluğu perçinledi. 

Genel 04.07.2022, 14:49 04.07.2022, 16:18
İzci ve Taşdemir ailelerin mutlu günü

Haber ve fotoğraflar: Ahmet ÜNSAL 

Ecem-Osman çiftinin nikahlarına 8 şahit ‘Evet’ derken aralarında AK Parti MKYK üyesi Manisa Milletvekili Murat Baybatur ile Jandarma Tugay Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım yer aldı.
Yaşamlarını Manisa’da sürdüren Sinem-Serdar İzci ve Vahibe-Sait Taşdemir çiftleri evlatları Ecem-Osman Taşdemir’in İzmir’deki görkemli nikah öncesinde davetlilerini açık havadaki kır düğünü konseptinin girişinde karşıladı.
Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan ve İzmir Narlıdere Uğur kolejlerinin Psikologluğunu üstlenen Ecem İzci ve CBÜ İşletme Mezunu Müteahhit-Petrol işletmesi Osman Taşdemir çifti deniz kenarındaki düğün ve nikahlarına seçkin davetli topluluğun alkışları arasında girdi.
    
BAYBATUR VE SELÇUK PAŞA ŞAHİTLER ARASINDA İDİ

Bayraklı Belediyesi bayan evlendirme memurunun kıydığı nikahta Ecem-Osman Taşdemir çiftinin nikah şahitliklerini ise Gelin Ecem İzci’nin Babaannesi Satiye İzci, amcası Akın İzci, AK Parti MKYK üyesi Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Jandarma Tugay Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, Damadın amcası Müştak Taşdemir, Dilara Taşdemir, Furkan İyikanlı, Dilara İyikanlı ve Elif Beyza Er yaptı.
Ecem-Osman Taşdemir çiftinin nikah defterine attıkları imza sonrasında nikah cüzdanının Murat Baybatur, evlilik cüzdanını daha iyi saklayabileceği için Ecem’e verdi.

MANİSA’NIN ÖNDE GELENLERİ ECEM-OSMAN ÇİFTİNİN NİKAHINA AKIN ETTİ

Sinem-Serdar İzci ve Vahibe-Sait Taşdemir ailelerinin yakınları ve sevenlerinin yanı sıra Ak Parti MKYK üyesi Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Jandarma Tugay Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım,Ticaret Borsa Başkanı Sadık Özkasap,TFF önceki dönem Başkan yardımcısı Arif Koşar,Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Ertuğrul Aytaç,Akın İzci, Cemal İzci, Fatih İzci, Müştak Taşdemir,Manisa Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Levent Zibeller,Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Özel Kalem Müdürü Gökmen Aytaç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan danışmanı Gökhan Aytaç,Yapı net Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı İşcan ve Anka-Haber Türk,Penceretv’nin Manisa temsilcisi Ahmet Ünsal,İş insanı Abdullah Taşkan, Ecem-Osman Taşdemir çiftinin görkemli nikah-düğününe renk kattılar.Çiftlerin mutlu gününde daha önceden planlanmış düğünler nedeniyle katılamayanlar mutluluklarını çiçek ve telgraf yollayarak paylaştı.

Yorumlar (2)
Atam45 1 ay önce
Patayı manisadan kazan İzmirde harca..
Manisalı 1 ay önce
Allah mutluluklar versin. Dikkat ettim de gitmeyen manisalilar için düğünü resimler ile halka sunulmuş. Demek neymiş paran olacak yoksa yok.
34
az bulutlu