İYİ PARTİLİ ERYILMAZ: "ALTILI MASANIN ADAYI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTİYORSANIZ BİZE SÖYLEYİN"

banner297

Genel 07.09.2022, 13:42
İYİ PARTİLİ ERYILMAZ: "ALTILI MASANIN ADAYI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTİYORSANIZ BİZE SÖYLEYİN"

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Cumhurbaşkanı adayının belirlenmesi konusunda önemli açıklamalara imza attı. Başkan Eryılmaz, “Kimi Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorsanız, ben dahil altılı masanın tüm temsilcilerini rahat bırakmayın, gelip görüşlerinizi paylaşın” dedi. 

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz’dan altılı masanın Cumhurbaşkanı adayı belirleme sürecine yönelik önemli açıklamalar geldi. 

Başkan Eryılmaz, vatandaşların fikir ve görüşlerini altılı masada bulunan partilerin İl Başkanları, İlçe Başkanları ve İlçe Teşkilatları ile paylaşmaları gerektiğini söyledi.
 
“YENİ BİR ERDOĞAN DEĞİL, HALKÇI VE KATILIMCI BİR DEMOKRASİ VAAT EDİYORUZ”

İYİ Partili Eryılmaz, “Halkımızın umudunun altılı masada olduğunu görüyoruz. AK Parti iktidarının ekonomi yönetiminden bıkan, ülkemizdeki yolsuzluk ve liyakat sorunundan yılmış olan, temel hak ve özgürlüklere müdahale edilmesini kabul edemeyen, Türkiye’nin her yıl daha da geriye gittiğini gören vatandaşlarımızın umudu altılı masada. Bu süreçte altılı masanın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı konusunun da merakla takip edildiğini biliyoruz. Altılı masa, Türkiye’ye yeni bir vizyon getirmek için kuruldu ve çalışmalarına devam ediyor. Sadece tek bir ismin değil, sistemin yanlışlığını tartışmak istiyoruz. Eğer sistem bu şekilde devam ederse, hangi isim gelirse gelsin Türkiye, muasır medeniyetler seviyesine ulaşamayacak, bir dikta rejiminde yaşayacaktır. O nedenle biz Türkiye’ye yeni bir Recep Tayyip Erdoğan değil, geniş katılımlı ve halkçı bir yönetim vaat ediyoruz” dedi.

“HALK KİMİ İSTİYORSA CUMHURBAŞKANI ADAYI O OLACAK”

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz son olarak şu ifadeleri kullandı, “Bu millet son 20 yılda kendisine soru sorulmamasından, fikirlerinin alınmamasından bıktı. Biz altılı masada da, halk tabanında da demokratik bir çağrı yapıyoruz. Ben buradan tüm Manisalı vatandaşlarımıza sesleniyorum, ben dahil altılı masada bulunan siyasi partilerin hiçbir İl Başkanı’nı rahat bırakmayın. İlçe Başkanlarını, ilçe teşkilatlarını da rahat bırakmayın. Kimi Cumhurbaşkanı olarak görmek istediğinizi anlatın, görüşlerinizi, önerilerinizi sunun. Millet kimi Cumhurbaşkanı adayı olarak görmek istiyorsa, altılı masadaki siyasi partileri ikna etsin. Altılı masa ortak bir aday çıkaracak, bu aday da halkımızın görmek istediği Cumhurbaşkanı olacak. Görüş ve önerilerinizi bekliyoruz”

Yorumlar (6)
Halime Kaya 3 ay önce
Mansur Yavaş olsun
Güney Güney 3 ay önce
Mansur Yavaş
Manisalı 3 ay önce
Kesinlikle İmamoğlu'nu tasvip etmiyorum, proje gibi bir hali var, ona bakınca bugünkünü görüyorum. En yakışan aday Mansur YAVAŞ.
metin 3 ay önce
SELAHATTİN DEMİRTAŞIN SİZCE Bİ SAKINCASI YOKTUR HERHALDE OLSA ONUNLA KAHVALTI YAPILMASI TEKLİFİ OLMAZDI ÇIKIN KARDEŞİM PKK TERÖRİST DEYİN ONUNLA İŞ YAPMAYIZ DEYİN AYRICA ONUNLA İŞ YAPANLADA YAPMAYIZ DEYİN ARKANIZDAN GELELİM ÇÜNKÜ SİZİ DESTEKLEMEK CHP YİDE DESTEKLEMEK DEMEK BİZ SAĞA OY ATARIZ SİZİN HATIRIRINIZA SOLA OY ATMAYIZ
Nuri KESER 3 ay önce
Olgun Oturaklı Devlet Adamı Duruşuyla Tek Kelimeyle Mansur YAVAŞ Diyorum
Haymanali kazım 3 ay önce
Mehmet İlker başbuğ görmek isteriz sn başkan. İyi partiliyim oy verdim oyum heba oldu çakal sattı bizi ama yine verecem