İYİ Parti'de kongre süreci erken başladı

banner297

İyi Parti seçim sürecine girdi. İyi Parti Şehzadeler Belediye Meclis Üyesi Mümin Yılmaz,  yapılacak olan seçimlerde İyi Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Genel 21.10.2022, 16:10
İYİ Parti'de kongre süreci erken başladı

Parti binasında adaylık açıklaması yapan Mümin Yılmaz, parti içerisinde demokrasi olmadığı için aday olduğunu söyledi. Yılmaz, “1978 yılı Manisa Doğumluyum. 25 yıldır tarım ve otomotiv sektöründe ticaret yaparak geçimini sağlayan, sizin içinizden bir kardeşinizim. 2019 Yerel Seçimlerinden itibaren gösterdiğiniz takdir ve teveccüh üzerine Şehzadeler Belediye Meclis Üyesi olarak ilçemize hizmet vermekteyim. Partimizin menfaatleri ve tüzüğümüzün dışına çıkmadan, partili-partisiz vatandaş ayırt etmeden görevimin hizmet ve gerekliliklerini yerine getirmek için çalışmaktayım. Partimizi; Şehzadeler ilçesindeki teşkilatımızı güçlendirip üye sayımızı arttırarak adeta çığ gibi büyütmek, yerel ve genel seçimlerde 1. parti yapmak yegane amacımdır. Bu yolda hep birlikte yürüyebilmek adına siz değerli parti teşkilatımızın onurlu delegelerinin Şehzadeler İlçe Başkanlığı seçimlerindeki oylarına talibim. Burada Şehzadeler ilçe başkanlığı seçiminde adaylığımı açıklamak için toplanmış bulunuyoruz. Partimizin verdiği demokrasi mücadelesinde özverili çalışmalarından dolayı; Öncelikle Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener başta olmak üzere,  Tüm emeği geçenlere ve siz değerli dava arkadaşlarıma saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Güneş diz çökenlerden önce,  ayakta duranları aydınlatır. Her şey çok iyi olacak.  Cenabı hak yâr ve yardımcımız olsun” dedi.

Yorumlar (1)
Tengri dağı 2 ay önce
akp nin satın alamayacağı yöneticiler bulun, başka bir özelliğin önemi yok. malum MV seçiminde verdiğimiz oy bize ihanet etti.