İŞTE AK PARTİ'NİN YENİ İL BAŞKANI...

banner297

Ak Parti'de yeni İl Başkanı Berk Mersinli oldu.

Genel 28.12.2016, 19:02 29.12.2016, 08:35
İŞTE AK PARTİ'NİN YENİ İL BAŞKANI...

AK Parti İl Başkanlığı görevinden MKYK kararı ile alınan Zülfikar Gürcan'ın yerine Partinin Genel Merkezi tarafından Berk Mersinli'nin atandığı öğrenildi. 
AK Parti Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan ile yönetim kurulunun MKYK kararı ile görevden alınmasının ardından İl Başkanlığına Berk Mersinli'nin atandığı açıklandı.
AK Parti Genel Merkezinde bugün Manisa İl Başkanlığı için Zafer İkinci, Engin Yüksel, Mehmet Emin Çipiloğlu ve Berk Mersinli mülakata alındı. Akşam saatlerinde tamamlanan mülakat sonrasında genel merkez tarafından AK Parti İl Başkanlığı'na Berk Mersinli'nin atandığı açıklandı. Manisa İl Başkanlığı mazbatasını AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın elinden aldığını dile getiren Berk Mersinli şunları söyledi:
"İnşallah hem partimiz hem de Manisa'mız için hayırlı olur. Öncelikli hedefimiz yeni yönetim kurulumuzu hemen oluşturarak, önümüzdeki referandumda Manisa'dan en çok oyu çıkarabilmek. Önümüzdeki yerel seçimlerde ise Manisa Büyükşehir Belediyesi'ni almak için daha çok çalışacağız."

 

Yorumlar (3)
ak gönül 5 yıl önce
hayırlı olsun.bence Manisa da büyük şehir ve ilçe belediyelerinde seçim niçin kaybedildi ?sorusuna kafa yormaya şimdiden başlaması lazım.değişim il başkanlığı ile sınırlı kalırsa sadece isim değişmiş olur.tüm ilçeleri de kapsayacak şekilde yeni nefes yeni heyecan getirmesi lazım.
yorumcu 5 yıl önce
doğru söz ilçeleride kapsamalı bıktı millet bazılarının iş ve hareketinden usandı ayrıca ilçelerdeki eskimiş diare müdürleri de değişmeli her kurumda vekil falan olmamalı bıktı millet değişik bir yüz gelsin millet rahat etsin
ak sevda 5 yıl önce
hayırlısı oldu. Berk Mersinli bu partinin oyunuda arttırır hakkıylada çalışır.
13
açık