İlkokul öğrencilerinden Rektör Ataç’a “24 Kasım Öğretmenler Günü” Kutlaması

banner297

Manisa Şehzadeler Gazi İlkokulu 3-D Sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Engin Budak ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç ve akademisyenlerin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesinde, hediye ettikleri Çınar ve Defne fidanlarını toprakla buluşturarak kutladı.

GENEL 24.11.2020, 19:37 24.11.2020, 19:47
İlkokul öğrencilerinden Rektör Ataç’a “24 Kasım Öğretmenler Günü” Kutlaması

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında, 3-D sınıfı öğrencilerinin hediye ettiği fidanların dikim etkinliğine, Rektör Ataç, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Kazaz, Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Bora Canbula ve öğrenci velileri katıldı.
“Yorulmadan bu kutsal görevi yerine getiren, özveriyle çalışan siz ve tüm öğretmenlerimizin bize kattığı her şey için minnettarız” diyen Gazi İlkokulu 3-D sınıfı öğrencilerine teşekkür eden Rektör Ataç; “Öğretmenlik mesleği geleceğin fidanlarını yeşertmek, ülkemize kalıcı fidanlar dikmek anlamına geliyor. Bugün bizleri unutmayan, küçük yüreklere teşekkür ediyor, öğretmenler günümüzün kutlu olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
Öğrencilerle bir araya gelerek bir süre sohbet eden Ataç, günün sonunda 3-D sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri Engin Budak’a Teşekkür Belgelerini takdim etti.

Yorumlar (1)
sosyal mesafe 2 ay önce
hani sosyal mesafe ne büyükler de ne çocuklar dikkat etmiş malesef
0
parçalı az bulutlu