İLÇE BU OLAYI KONUŞUYOR 

banner297

Kuyumculuk yapan H. U.’nun, yüksek kar vaadiyle vatandaşlardan topladığı yaklaşık 200 kilo altınla ortadan kayboldu. Mağdurlar Urgancı’nın peşinde.

Genel 28.09.2022, 22:21 28.09.2022, 22:38
İLÇE BU OLAYI KONUŞUYOR 

Vegazete.net’ten Tunay Aktaş’ın haberine göre Akhisar’da kuyumculuk yapan H. U. iddialara göre; 20 altına aylık 1 çeyrek altın vereceği vaadiyle vatandaşlardan topladığı yaklaşık 200 kilogram altınla ortadan kayboldu. Binin üzerinde mağdur olduğu ifade edilirken H.U.’nun Kıbrıs’a kaçmış olabileceği üzerinde duruluyor.
“ÇOK SAYIDA MAĞDUR VAR”
Mağdurlardan biri, babasının tarla işlerinden kazandığı birikiminin birlikte yok olduğunu belirterek,  “Düğünüm için biriktirdiğimiz 180 bin lira yok oldu. Tonlarca mağdur var. Karakola şikayete gittiğimizde bizim gibi şikayete gelen 350 kişi vardı. Resmi olarak yapılması gereken bütün her şeyi yaptık. Şahsın telefonu çalıyor ama açan yok. Emniyet bize bilgi vermiyor. İlk önce H.U. hakkında arama kararı çıkarıldı fakat sonra arama kararı kaldırıldı. Emniyetten şahsı bulmasını istiyoruz. Aynı benim gibi düğün aşamasında olan insanlar vardı. Onlardan birinin babasının şu an akli dengesinde ciddi sorun yarattı bu olay” dedi.

Yorumlar (2)
Huysuz 2 ay önce
Çok şahane olmuş bendende 1 altın gelsin kuyumcuya
Dobra 2 ay önce
Böle 3 kuruşluk kâr kazanayım die varını yoğunu verecek kadar acizsen bu size müstahak.