İKİ BAŞKAN ARASINDA DOSTLUK RÜZGARLARI

banner297

MESKOP Başkanı Recep Çınar ile MESOB Başkanı Hasan Geriter arasında uzun yıllardır devam eden mücadele yerini dayanışmaya bıraktı. Her seçim döneminde karşı karşıya gelen iki isim, birlikte hareket etmese de mücadeleye de girişmediler.  

Genel 03.08.2022, 16:41
İKİ BAŞKAN ARASINDA DOSTLUK RÜZGARLARI

 Manisa’da esnafa sağladığı kredilerle esnafın nefes almasını sağlayan Esnaf Babası olarak bilinen Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi  (MESKOP) ve 22. Bölge Birliği Başkanı (MESKOB) Recep Çınar, Manisa Merkez’de esnaf oda başkanlarına gerçekleştirdiği ziyaretleri tamamladı. 
Başkan Çınar, 92 odadan 54 bin esnaf ve sanatkarın bulunduğu Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter’i birlik binasında ziyaret etti. Ziyarette Kooperatif Başkanvekili Sait Başbelen, Kooperatif Müdürü Fahrettin Orucu, MESOB Başkanvekili ve Manisa Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül, Yönetim Kurulu Üyesi ve Manisa Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Çetin, Manisa Bakkallar Odası Başkanı Saffet Taşkıncan yer aldı. 
Başkan Geriter’e ve ekibine yeni görevine başarılar dileyen Başkan Çınar, “Bizler kooperatif olarak esnaf ve sanatkarlarımızı devletimizin verdiği krediler konusunda destek olmaya çalışıyoruz. Manisa’da 2022 yılında esnaf odaları seçimlerini yaptı. Yeni başkan ve yönetimler belirlendi. Oda seçimlerinin ardından birlik seçimi gerçekleşti. Hasan Geriter başkanımız yeniden başkanlığa seçildi. Kendisine ve ekibine bundan sonraki süreçte başarılar diliyoruz. Esnaf ve sanatkarlarımız için birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 
Başkan Çınar’a gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkan Geriter, “Hem kooperatif hem de birlik olarak esnafımıza sahip çıkıyoruz. Bundan sonra da birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Esnafımızın var olan sorunlarını birlikte çözüme kavuşturacağız” dedi. 


 

Yorumlar (3)
Hasan Yiğit 2 hafta önce
Şu fotoğraf ne kadar çok şey ifade ediyor düşünceleriniz nedir desem ivedi yüce T.C. devleti oda vs dernekleri ivedi olarak kapatıp tüm malvarlıklarını hazineye irad kaydı yapmalı bu amcalar yıllardır o koltukta oturmak için ne mücadele ler veriyorlar arkadaş sizden başka kimse yok mu gelen 40-40 yıl oturuyor gençler yeni beyinler olmalı artık bu amcalara ivedi plaket verilip teşekkür edilmeli
ömer 2 hafta önce
masAllah yaş 70,80 ama daha bırakmayıp hala devam vatan miilet sevgisi böyle bir şey demek nedense partilerdede böyle ama nedense bır arpa boyu mesafe alamıyoruzz
Manisalı 2 hafta önce
Körler sağırlar bir birini ağırlar. Yeter artık yıllarca aynı kişiler. Manisa'da bu işi yapacak hiç mi Bir insan yok. Yeter artık.
28
açık