Horozköy’de bankamatik sevinci 

banner297

Manisa’da hızlı yapılaşmanın olduğu Horozköz’de nüfusun da artmasıyla birlikte bankamatik krizi doğmuştu. Mahalle muhtarlarının talepleri sonrası Ziraat Bankası’nın Horozköy çarşı merkezine bankamatik açacağı duyuruldu. Horozkö’ye sumatik de geliyor.   

Genel 28.10.2022, 12:18 28.10.2022, 12:34
Horozköy’de bankamatik sevinci 

Manisa’da dört mahallenin merkezinde yer alan Horozköy çarşısına bankamatik kuruluyor. Haberi Atatürk Mahalle Muhtarı Bedir Kılıç duyurdu. Kılıç şu açıklamayı yaptı: Horozköy halkımıza müjde. Yıllardır semtimizin çok önemli bir sorun ve talebi olan bankamatik sorunu için, verdiğimiz ısrarlı mücadele sonucu bu akşam Ak Parti Manisa milletvekilimiz Sayın İsmail Bilen’den gelen telefonla, Ziraat Bankası bankamatiği en geç 20 güne kadar Horozköy çarşı içine kurulacaktır. Horozköyümüze hayırlı olsun... 
Yine biz Horozköylüler’in önemli bir talebi olan sumatik cihazı da en geç 2 ay içinde Horozköy çarşı içine kurulacaktır. Halkımıza hayırlı olsun.”  
HALKIMIZ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ 
Emeği geçenlere de teşekkür eden Muhtar Kılıç, “Bölgemizin önemli iki sorunu ile ilgili başından beri ilgi ve çaba gösteren 50.Yıl, Fevziçakmak ve Fatih mahalle muhtarlarımıza, Ak Parti Manisa Milletvekillerimiz Sayın Murat Baybatur ve Sayın İsmail Bilen, Sayın Kaymakamımıza, Maski Genel Müdürü Burak Bey'e, Ziraat Bankası Genel Müdürüne, yardımcılarına, Manisa şube müdürümüze ve emeği geçen herkese şahsım ve Atatürk Mahalle halkı adına çok teşekkür ediyorum. Halkımıza hayırlı olsun.  


 

Yorumlar (1)
Manisalı 1 ay önce
Çok geç kalınmış bir şey. Nüfus yoğunluğunun olduğu yer.