HAYIRSEVER İŞ ADAMI ÜCRETSİZ MASKE DAĞITTI

Manisalı hayırsever iş adamı Serkan Karan, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla maske hayrı yaptı. Serkan Karan, şehrin belirli noktalarında vatandaşlara ücretsiz 30 bin adet maske ve kolonya dağıttı. Maske alan vatandaşlar Karan’a teşekkür etti.

GENEL 10.10.2020, 16:27 10.10.2020, 16:36
HAYIRSEVER İŞ ADAMI ÜCRETSİZ MASKE DAĞITTI

Manisalı iş adamı Serkan Karan, “İnsanlarımızın belirli bir kısmı bir maskeyi defalarca kullanıyor, yeri gelip defalarca yıkadıktan sonra yeniden kullanıyor. Bir maskemizin etkisi 3 saat ile 12 saat arasındadır. Sonra ister istemez mikroplaşıyor zaten. Buradan gerek meslektaşlarıma gerek iş adamlarımıza sesleniyoruz. Biz Manisa’mızda, Manisa halkımıza faydalı olabilmek adına böyle bir kampanya oluşturduk. Sizlerin de bu kampanyanın içerisinde yer almalarınızı bekliyoruz” dedi.

İlk seferde 30 bin adet maske dağıtacaklarını ifade eden Serkan Karan, “Maske firmamızla görüşmelerimiz hala devam etmekte. 100 bin maske siparişi verildi. O da önümüzdeki günlerde elimize ulaşacak. Gelen 100 bin maskenin dağıtımı da halkımıza yapılacak. Manisa halkımıza Serkan Karan olarak maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymalarını öneriyorum. Hep birlikte yeneceğiz Allah’ın izniyle bu zor günlerden geçeceğiz. Ayrıca sosyal medya üzerimizden bizimle iletişime geçerlerse maske desteğinde bulunabiliriz. Dağıtımımızı ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. 'Biz bize yeteriz' kampanyası kapsamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (1)
Akdede 3 hafta önce
İnşAllah o hayırsever vatandaş covid değildir, çünkü eldivensiz şekilde dağıtıyor maskeleri, yada maskeleri alanlar içerisinde bir covid'li varsa hayırsever vatandaşa bulaşmaması imkansız, çok şükür virüs eskisi kadar ölümcül değil. Yoksa kaş yaparken göz çıkarmış olurdu.
21
parçalı az bulutlu