HASTANEDE TEDAVİ GÖREN ÇOCUKLARA 23 NİSAN SÜRPRİZİ

banner297

MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi’nde Tedavi Gören Çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Rektör Ataç ile Birlikte Kutladı

Genel 22.04.2022, 16:17
HASTANEDE TEDAVİ GÖREN ÇOCUKLARA 23 NİSAN SÜRPRİZİ

MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi’nde tedavi gören çocuklar 23 Nisan’ı Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç ile birlikte kutladı. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları biriminde tedavi gören çocuklara çeşitli hediyeler veren Prof. Dr. Ataç, sonrasında onlarla sohbet etti. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi’nde tedavi gören çocukları yalnız bırakmayan Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kıvanç Günhan, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Özge Yılmaz, Hafsa Sultan Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İsmet Topçu, Başmüdür Prof. Dr. Cüneyt Balcıoğlu çocuklarla ayrı ayrı ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler verip mutluluklarına ortak oldular.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağanı olan bu güzel bayramı çocuklarla kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, “Gülen her çocuğun gözünde geleceğe dair umut ışığı görüyoruz. Bugünün önemini anlamak için çocuklarla bir araya gelmek gerekiyor. Bu vesileyle ülkemiz ile birlikte tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve milletimizin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluşunun 102. yılını kutluyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

Yorumlar (0)
21
az bulutlu