FIRINLARA RAMAZAN DENETİMİ

banner297

Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki fırınları denetleyerek gramaj, fiyat tarifesi, ruhsat ve hijyen durumunu kontrol etti. Denetimlerde kurallara uymayan işletmelere cezai işlem uygulandı.

Genel 05.04.2022, 16:09
FIRINLARA RAMAZAN DENETİMİ

Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, rutin olarak yaptığı fırın denetimlerini Ramazan ayında yoğunlaştırdı. Ekipler fırınlarda gramaj, fiyat tarifesi, ruhsat ve hijyen denetlemesi yaptı. Denetimlerde kurallara uymayan işletmelere cezai işlem uygulanırken, kurallara uyan işletmelere de teşekkür edildi. Denetimlerin Ramazan ayı süresince devam edeceğine vurgu yapıldı. 

Yorumlar (1)
SAYGI 2 ay önce
KEŞKE SİZ BU GECE BAĞIRAN SİSMİTÇİLERİ SUSTURSAYDINIZ SAYIN YETKİLİLER SİMİTÇİLER SABAHA KADAR UYUTMUYOR MİLLETTİ ELİNE BİR KUTU ALAN SİMİT SATIYOR EN YÜKSEK SESLE. BU HİÇ BİR DİNDE HİÇ BİR KANUNDA MANİSA DIŞINDA HİÇ BİR ŞEHİRDE DE YOK. BU NE TALİHLSİZLİKTİR YAŞIYORUZ. GÖREVİNİ YAPMAYANLARA KUL HAKKI GEÇMEKTEDİR. LÜTFEN KİMSENİN KİMSEYİ RAHATSIZ ETMESİNİ ENGELLEYİN. BİZ RAMAZANDA HUZUR İSTİYORUZ SABAHA KADAR BAĞIRAN GÜRÜLTÜ YAPAN HUZURUMUZU BOZAN SİMİTÇİLERİ DEĞİL. BU TÜRKİYEDE MANİSA DIŞINDA BAŞKA BİR YERDE DE YOK BÖYLE BİR ŞEY.
23
kapalı