Fatih Erbakan Manisa'da

banner297

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Bu işler milli görüşle çözülür. Bu işleri biz çözeceğiz. Nasıl çözeceksin diye sorarlarsa işte 54'üncü hükümetin icraatları ortada. Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır." dedi.

Genel 14.05.2022, 20:57 14.05.2022, 21:09
Fatih Erbakan Manisa'da

SERKAN ÖZCAN 

MANİSA (AA) - Partisinin Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonu'nda düzenlediği Manisa İl Kongresine katılan Erbakan, kongre girişinde partililer tarafından meşalelerle karşılandı.

Kongrede partililere hitap eden Erbakan, geride kalan bir ay içinde Türkiye'de en fazla üye kaydeden siyasi parti olduklarını belirterek, "Görüyoruz ki bu daha başlangıç. Daha yeni ısınmaya başlıyoruz. Bundan sonra şampiyonluklarımız, zaferlerimiz her alanda devam edecektir. Her alanda Milli Görüş'ün nefesi ve sesi güçlü bir şekilde duyulacaktır." diye konuştu.

İktidara geldiklerinde sorun olarak gördükleri pek çok konuyu çözüme kavuşturacaklarını iddia eden Erbakan, "Bu işler milli görüşle çözülür. Bu işleri biz çözeceğiz. Nasıl çözeceksin diye sorarlarsa işte 54'üncü hükümetin icraatları ortada. Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bizi iş bitirme belgesi olmayanlar ile karıştırmayın. İş batırma belgesi olanlar ile karıştırmayın. Bizim elimizde kapı gibi iş bitirme belgesi var. Çünkü biz Milli Görüş'üz." ifadelerini kullandı.

Erbakan'ın konuşmasının ardından Yeniden Refah Partisi Manisa İl Başkanlığının genel kurulu yapıldı. Tek listeyle gerçekleşen genel kurulda mevcut başkan Hakan Lalebaş yeniden başkanlığa seçildi.

Yorumlar (3)
Necip Fazıl 3 gün önce
Erdoğan ile hukukun malum. akp den kaçanları, Saadetten koparabileceklerini ve Rahmetli Babanı sevenleri toplayıp seçimden sonra %2 ila 3 oyunla ''akp+Bahçeli+Babacan+Davutoğlu+gel Muharrem+Perinçek+Destici+Baykal'' ittifakına dahil olacağın gün yüzü gibi açık. Artık Ahmet Mehmet Mustafa Ayşe Fatma yok. Ya birlik beraberlik huzur sevgi muhabbet içinde olup sosyal ve ekonomik çöküşü durduracağız, ya da ''Öz yurdunda garip öz vatanında parya'' olacağız...
vekillik 2 gün önce
Bir yerlere yamanıpta vekillik kaparım hesabında kostururyorlar işte. Lale salonunu bile dolduramamışlar ikdidar olucaz diyor. Bunlara inanan da var işte. Yav adamları görüyoruz örnekler var. Kurtulmuş işte genel başkandı karun marun diyordu yamandı vekilliği aldı yardımcı oldu bakan oldu. Bunlar da aynen öyle baba kaymayı ile vekillik kapıp rahat ederiz hesabındalar. bunlar davalarında haklı da bunklar için peşinden koşanlar ne akılla koşuyor onu anlamak güç. Eğitim Şart.
ertan 1 gün önce
babanın kemikleri sızlıyor be
26
açık