Ekipleri sahadaydı. Maski'den açıklama

banner297

MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde etkisini gösteren yağışta yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı sahadaki yoğun mesaisine devam ediyor. Fırtınanın şiddetiyle ani bastıran yağışa karşı teyakkuz halinde olan ekipler zaman zaman kısmi su birikintilerine yaptıkları müdahaleler ile takdir topladı.

Genel 21.11.2022, 23:03
Ekipleri sahadaydı. Maski'den açıklama

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, il genelinde etkili olan yağmur yüzünden vatandaşların mağdur olmaması adına çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler dere yataklarında biriken çöpler ile yağmursuyu ve kanalizasyon hatlarını temizleyerek yaşanabilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçmek için çalışıyor. Konu ile ilgili MASKİ’den yapılan açıklamada, “İlimiz genelinde yaşanan yağışta tüm ekiplerimizle titiz bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Taşkın riski olan bölgelerde dere yataklarında biriken çöpler ile yağmursuyu ve kanalizasyon hatlarının temizlik işlemlerine devam ediyoruz. Fırtına ve aşırı yağışın şiddetiyle bazı cadde ve sokaklarda kısmi su birikintilerine de kısa süre içerisinde müdahale edildi. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın mağdur olmaması amacıyla teyakkuz halinde olmaya devam edecek” ifade edildi.


 

Yorumlar (4)
manisalı 1 hafta önce
her türlü teknoloji var yağmur geleceği belli bu logar temizliklerini neden önceden yapmazlar illa o logarlar taşacak
Manisalı 1 hafta önce
Maski hazır olduğu için mi Tkdk yı sel bastı ?
ozgurtrk 1 hafta önce
Ortalığı su bastı esnaflar bu durumdan rahatsız diye haber yapmak yerine Maski takdir topladı diyorsunuz soruyorum size acaba kimin takdirini ? sizin mi yoksa kendi kendilerini mi takdir ettiler...
HASAN GÜLER 1 hafta önce
Logar içleri tamamen kum,toprak, yaprak ızgaraya kadar dolu su nasıl gitsin. Tüm logarlar yağmurlar başlamadan eylül ekim aylarında temizlenmesi lazım. logarların önünden geçerken eğilip içine bakın nasıl dolu olduklarını göreceksiniz.