banner298

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MANİSA'DA

banner297

Akhisar Ulucami Eğitim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyeti yönetim kurulu başkanı Hakan Füzün, (56) geçirdiği kalp krizi sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Füzün’ün Cuma namazı sonrası cenazesine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğanı, partililer ve protokol üyeleri karşıladı.

Genel 29.07.2022, 13:50 29.07.2022, 14:51
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MANİSA'DA

Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa'nın Akhisar ilçesine geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğanı, partililer ve protokol üyeleri karşıladı.  

Cuma ve ardından kılınan cenaze namazına ise Erdoğan’nın yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa milletvekilleri Mehmet Ali Özkan, Tamer Akkal, Semra Kaplan Kıvırcık, İsmail Bilen, Uğur Aydemir, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, ilçe belediye başkanları, Füzün ailesi ve vatandaşlar katıldı.

Yorumlar (0)
16
açık