CHP’DEN 700 AİLEYE İFTARLIK SICAK YEMEK

CHP Şehzadeler İlçe Başkanlığı, Ramazan ayında Sevgi İmecesiyle 700 aileye iftarlık sıcak yemek dağıttı.

GENEL 08.05.2020, 11:05
CHP’DEN 700 AİLEYE İFTARLIK SICAK YEMEK

Taylan Plaza önünde gerçekleşen dağıtım programına CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Manisa Barosu Başkanı Av. Ali Arslan, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Şadiye Uysal, CHP Yunusemre Başkanı Yalçın Arcak ve partililer katıldı.

CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, Şehzadeler'deki hayırsever partiler sayesinde sevgi imecesi oluşturduklarını belirterek, bu imece sayesinde Şehzadelerde 700 aileye sıcak iftar yemeğini evlerine giderek ikram ettiklerini vurguladı.

Gürtunca, "Merkez Mahallelerdeki 700 kardeşimizi belirleyen fedakâr mahalle temsilcilerimize selam olsun! 700 kardeşimizi belirlerken memleketini sormadık, partisini sormadık, tel bir soru sorduk bu bayrak altında 82 milyon kardeşinle birlik içinde, dirlik içinde, barış, sağlık içinde yaşamaya var mısın? Bizler bu işi siyaset için değil, yürekte yanan vatan ve millet sevgimizle yapıyoruz. Biliyoruz ki vatan ve millet sevgisi slogan atmakla, hamaset yapmakla değil milletine hizmet etmekle olur! Vatan sevgisi rozette değil, yürekte olur! Bu mübarek günlerde böyle hayırlı işlerde cansiperane çalışan siz yol arkadaşlarımla gurur duyuyorum! Böylece bu toprakla bir nebze borcumuzu ödüyoruz! Rabbim hepimizin hayırlarını, gayretlerini, kardeşlerimizin iftarlarını kabul eylesin. Yolumuz açık olsun! Biliyoruz bu zor günleri önlem, sevgi ve dayanışma ile aşacağız! Çünkü biz çok büyük ve çok güzel bir aileyiz" dedi.

Başkan Gürtunca, Ramazan ayında 700 aileye gıda kolisi yardımında bulunduklarını, amaçlarının Ramazan ayı sonuna kadar bunu 1000 aileye çıkarma olduğunu vurguladı.

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Ramazan ayının dayanışma ayı olduğunu, tokun acın halinden anladığı bir ay olduğunu belirtti. Bakırlıoğlu, eskiden yeryüzü sofralarında iftar verdiklerini ancak bu yıl yaşanan salgın nedeniyle bundan vazgeçtiklerini ifade ederek," CHP Şehzadeler İlçe Başkanlığımız gerçekleştirdiği Sevgi İmecesi ile 700 aileye iftarlık yemek dağıtıyor. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim" dedi.

Bu güzel çalışmaya katkı sağlayan herkese teşekkür eden Manisa Barosu Başkanı Av. Ali Arslan, CHP Şehzadeler  İlçe Başkanlığını da böyle güzel bir etkinlik gerçekleştirdiği için tebrik etti. Zor bir dönemden geçtiklerini ifade eden Arslan, salgının yaşandığı bu dönemde vatandaşlara ulaşabilmenin çok önemli olduğunu kaydetti. Konuşmaların ardından yemekler partililer tarafından vatandaşlara ulaştırıldı.

Yorumlar (10)
sosyal mesafe 5 ay önce
hani sosyal mesafe
abalı aba 5 ay önce
Baro başkanının katılımı şık olmamış
Manisalı 5 ay önce
20 yıldır tüm protokol ve idareciler akp saflarında dururken şık dı da, bağımsız Baro başkanı bir yerde durunca mı şık olmadı? Algını sevsinler! senin...
Karani ural 5 ay önce
Bunun adına inanç istismarı ve parti reklamı derler. Samimiyet yok gösteriş var.
Ali veli 5 ay önce
sen dalga mı geçiyorsun? 'İnanç istismarı' ve 'parti reklamı'!!! son 20 yıldır bu ülkede en çok uygulanan fiiliyatı anlatan 2 deyim...
Sşga 5 ay önce
1 Baro başkanının siyasi etkinlikte ne işi var? 2 chpnin dağıttığı yemeğin içinde helal ürün var mı araştırmak lazım. Malum millette güven kalmadı.
söyleyene bak hele 5 ay önce
Baro başkanı bağımsızdır, her yerde bulunabilir. Asıl bürokratlar müdürler memurlar siyasi taraf tutamazlar, amma 20 yıldır bu teamül öylesine bozuldu ki kamu görevlileri siyasi taraf olmaya zorlandı, olmayan dışlandı, taraf olanlara koltuk dağıtıldı. Helal e Haram a istersen hiç girme, ülke 500 miyar dolar borca sokulduğu yetmedi satılmadık yer kalmadı. yenmedik yetim hakkı kalmadı, adamlarınız 'herkes audi ye binerken ben passat a mı bineceğim' diye diye kul hakkının yetim hakkının dibini sıyırdılar... Helal ile Haramı konuşacak birileri varsa en son dan birincisiniz, el insaf yahu...
Ebul vefa 5 ay önce
Kolide sıcak yemek ??
manisalı 5 ay önce
birde bunlar yargıya siyaset karışmasın diye ağlarlar. tüm baro seçimlerinde etkin rol oynuyor chp sonrada ağlıyor
M.k.ö 5 ay önce
Barolar barolar birbirini ağırlar :-)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
az bulutlu