CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Manisa’da böyle karşılandı

banner297

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son yerel seçimlerde partisinin bayrağını dikmeyi başaran Alaşehir, Turgutlu, Saruhanlı ve Akhisar Belediye Başkanlıkları başta olmak üzere Sarıgöl örgütünün çeşitli yatırımlarını hizmete açmak ve temel atmak üzere İzmir’den Manisa’da konaklayacağı oteline karayolu ile ulaştı.

Genel 30.03.2022, 00:51 30.03.2022, 01:00
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Manisa’da böyle karşılandı

Haber: Ahmet ÜNSAL

Kılıçdaroğlu’nu İzmir Adnan Menderes Havalimanında İzmir Milletvekilleri,İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban karşıladı.
Kılıçdaroğlu, beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, CHP Grup Başkan Vekili Manisa Milletvekili Özgür Özel, Parti Meclis üyesi ve Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Adana Milletvekili Ayhan Barut,Adıyaman Milletvekili Tutdere,Muğla milletvekili Mürsel Alban,Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat,Milletvekilleri Ednan Aslan,Seyit Torun,Manisa Milletvekilleri Bekir Başevirgen,Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile geldiği Süreyya Parkında davullu zurnalı halaylı karşılandı.
Kılıçdaroğlu burada Şehzadeler ilçe Başkanı Hakan Gürtunca ve Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak, Kadın Kolları Başkanı Şadiye Uysal ve partililerin yoğun ısrarını kırmayarak aracından inerek partililerle kısa süreli kucaklaştı.
   
KILIÇDAROĞLU’NU ÜÇ YAŞINDAKİ ASEL KARŞILADI

 Konvoy eşliğinde kalacağı Anemon Oteline geçen Kılıçdaroğlu’nun otelin girişinde 3 yaşındaki İzmir Asel Karakaş karşıladı.Kılıçdaroğlu, minik Asel’i kucağına alarak yanaklarından öptü sonrasında Ege Üniversitesi Kimya Bölümünü bitiren yıllardır işsiz olan annesi Seçil Karakaş ile sohbet etti.Anne Karakaş, durumu anlatmasıyla birlikte Kılıçdaroğlu, işsiz olan Seçil Karakaş’ın talebiyle yakından ilgileneceğini belirtti.

4 CHP Lİ BAŞKAN İCRAAT DOSYALARINI SUNDU
    
Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın,Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ilçelerindeki faaliyetleri ile ilgili birifing dosyası sundu.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ilk durağı Alaşehir Belediyesi olacak….

Yorumlar (0)
31
açık