banner299

banner298

Bitlisliler Derneği’nden 300 haneye Ramazan yardımı 

banner297

Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi insanlar için anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Genel 27.04.2021, 14:41 27.04.2021, 14:43
Bitlisliler Derneği’nden 300 haneye Ramazan yardımı 
banner388

Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği, hayırseverlerin ve iş adamlarının destekleriyle 300 aileye Ramazan paketi yardımında bulunmayı hedefliyor. Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek ve eski başkanlardan Necip Bayram öncülüğünde Ramazan yardımları vatandaşlara dağıtılmaya başlandı. 
Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek, “2020 yılında koronavirüsten dolayı bütün dünyayı sıkıntıya sokan bu illetten bir an önce hep birlikte kurtuluruz. Bu süreçte Türkiye’de bu dalgadan çok zarar gördü. Çalışamayan birçok insanımız var. Bizlerde bir nebze olsun Manisa’da ve Manisa dışındaki iş adamlarımızdan, hemşehrilerimizden destek istedik. Fitrelerinizi, zekatlarınızı ve yardım paketlerinizi bize ulaştırın. Bizde Allah rızası için ihtiyaç sahiplerine dağıtalım istedik. Bizde dernek olarak bir köprü oluşturduk.  Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği ve sivil toplum kuruluşları olarak birer köprü vazifesi görüyoruz. Sadece Bitlisli değil ihtiyaç sahibi kim varsa hepsine Allah rızası için vereceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
20
açık