BAYBATUR, DAMAT ADAYININ İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ KIZ İSTEMEYE GİTTİ   

banner297

Ak Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Ahmet Akşahin isimli gencin; “Evleneceğim kızı ailesinden siz ister misiniz” şeklindeki isteğini geri çevirmedi. Baybatur, dün akşam gencin ailesiyle birlikte kız istemeye giderek çiftin mutluluğuna ortak oldu.  

Genel 27.11.2021, 23:46
BAYBATUR, DAMAT ADAYININ İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ KIZ İSTEMEYE GİTTİ   

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İzmir’in Menemen ilçesini ziyareti esnasında bir genç, Ak Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur’a ulaşarak bir ricada bulundu. Aslen Manisa Demircili olan Ahmet Akşahin, sevdiği kızı ailesinden istemesi için Baybatur’dan yardım istedi.  
Gencin bu isteğini hiç tereddüt etmeden kabul eden Murat Baybatur, dün gece gelin adayı Figen Aydemir’in oturduğu ve Menemen’de bulunan evlerine gitti. Baybatur’a damat adayı Ahmet Akşahin’in annesi Şenay Akşahin ile babası İbrahim Akşahin de eşlik etti. 
YÜZÜKLERİ BAYBATUR TAKTI 
Kahveler içildikten sonra Murat Baybatur, Baba Mürşit Aydemir ve anne Gülüfe Aydemir’den kızları Figen Aydemir’i damat adayı Ahmet Akşahin’e istedi. 
Mutlu sonla biten isteme merasiminin ardından gençlere söz yüzüklerini Murat Baybatur takarak, düğünlerine de katılma sözü verdi.  
Mutlulukları gözlerine yansıyan genç çift de Baybatur’a bu jesti için teşekkür etti.    


   
 
 

Yorumlar (1)
Ahmet 2 ay önce
Aman ne büyük iş
-1
açık