Başkan Eryılmaz’dan Akşener’in Manisa ziyaretiyle ilgili açıklama 

banner297

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, İYİ Parti lideri Meral Akşener’in Manisa ziyaretine ilişkin bir teşekkür mesajı yayınladı. Başkan Eryılmaz, “Sayın Genel Başkanımızın ziyareti bir kez daha gösterdi ki milletimiz İYİ Parti’nin iktidar olmasını bekliyor. Teşrifleri için Genel Başkanımıza, tüm teşkilatlarımıza ve değerli Manisalılara teşekkür ediyorum” dedi.

Genel 20.06.2022, 10:34 20.06.2022, 10:37
Başkan Eryılmaz’dan Akşener’in Manisa ziyaretiyle ilgili açıklama 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Salihli, Gölmarmara ve Soma’da düzenlediği programlar büyük bir ilgiyle takip edildi.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz,İYİ Parti lideri Meral Akşener’in Manisa ziyaretine ilişkin bir teşekkür mesajı yayınladı. 

Başkan Eryılmaz, “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener, Manisamızda 3 ilçemizi gezip esnaflarımızın ve tüm halkımızın sorunlarını dinledi. Genel Başkanımızın ziyaretlerindeki ilgi gösteriyor ki; milletimiz İYİ Parti’nin iktidar olmasını ve Türkiye’nin İYİ kadrolar tarafından yönetilmesini bekliyor. Başta şehrimize teşrifleri için sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’e, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Genel Merkez yöneticilerimize, milletvekillerimize, İl Teşkilatımıza, İlçe Başkanlarımıza, İlçe Teşkilatlarımıza, katılım sunan tüm üyelerimize ve değerli Manisalı hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Genel Başkanımızın izinde, yapılacak olan ilk seçimde İYİ Parti’yi hem Türkiye’de, hem de Manisamızda birinci parti yapacağız” ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar (3)
HASAN GÜZEL 2 hafta önce
HAYAL KURMAKTA GÜZEL BİŞEY İNSANI RAHATLATIR.
Hüseyin 2 hafta önce
En son ki seçimlerde nasıl çalıştık bu seçimde daha çok çalışacağım iyi partiyi lider yapacağım
KemosabE 2 hafta önce
En Alttaki Fotoğrafta Niyetin Apaçık Belli Hasan Efendi.. Daha Fazla Saçmalama... Sen El Pençe Divan Dur !!!
36
açık