BAŞKAN ERGÜN YİNE EN BAŞARILI BAŞKANLAR ARASINDA

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, SONAR Araştırma Şirketi tarafından yapılan korona döneminde en başarılı büyükşehir belediye başkanları anketinde ilk 10 içinde yer aldı.

GENEL 28.07.2020, 12:15 28.07.2020, 18:33
BAŞKAN ERGÜN YİNE EN BAŞARILI BAŞKANLAR ARASINDA

SONAR Araştırma Şirketi tarafından pandemi döneminde büyükşehir belediye başkanlarının performansı üzerine bir anket düzenledi. Yapılan araştırmada vatandaşlara ‘Büyükşehir belediye başkanınızın pandemi sürecinde yaptığı çalışmaları başarılı buluyor musunuz?’ sorusu yöneltildi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları ile pandemi sürecinde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan dezenfekte, kontrollü sosyal mesafe, ilaçlama, toplu ulaşımdaki kurallar, ihtiyaç sahiplerine ve personellere yapılan gıda yardımları ile Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün listede ilk 10 içinde yer aldı. Türkiye geneli yapılan araştırmada birinci sırada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ikinci sırada İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, üçüncü sırada Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen yer alırken Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün listede 9. Sırada yer aldı.
İlk 10 Büyükşehir Belediye Başkanı arasında 5 CHP’li, 4 AK Partili belediye başkan yer alırken MHP’den tek büyükşehir belediye başkanı olan Cengiz Ergün listede 9. sırada yer aldı.

En başarılı büyükşehir belediye başkanları! CHP'nin anketçisi İmamoğlu'nu zirveye taşıdı

SONDAKİKACOM

Yorumlar (16)
Ahmet Can 1 hafta önce
çok komiksiniz çok. Güldür Güldür programı mı yoksa bu ?
35,5 1 hafta önce
Hiç Sanmam.
Huysuz 1 hafta önce
Kafamı yapıyorsunuz siz ? Yoğurt mu?
Has manisalı. 1 hafta önce
Bu araştırma şirketleri ne hiç denk gelmedim. Doğma büyüme manisalıyım atamda öyle. Hangi konuda listeye girmiş. Su faturası içimi. Verdiği sözleri yerine getirmediği içinmi.
ahmet 1 hafta önce
bu son zamanlarda okuduğum en komik haberdi siz çok yaşayın emi.. beni siz güldürdünüz Allah'da sizi güldürsün.
manisalı 1 hafta önce
Kim tarafından yapılmış acaba bu anket? Manisa'da yaşayan kaç kişi bu oylamaya katıldı acaba? Manisa'da yaşayan bir vatandaş olarak şahsen ben ve çevremdeki kimse bu ankete katılmamış. Bu anketin kesinlikle gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum, önümüzdeki seçimler bunu çok daha iyi gösterecek.
Akhisarlı 1 hafta önce
Bence manisa haber site girişine bi anket bölümü açın sonuçlar daha iyi belli olur daha patlak su borularıyla belediye başa çıkamıyor ne memnuniyeti.
maskisuyazamyap 1 hafta önce
çok seviyoruz başkanı. ucuz ucuz su kullanıyoruz. zam yaparsa bi kaç vergi daha eklerse daha çok severiz. kulakları çınlıyordur eminim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
32
açık