Başkan Ergün'den Akhisar'a çıkarma

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Akhisar İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu. Akhisar'da olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Başkan Ergün, Akhisar'a hizmet etme noktasında çaba sarf etmeye devam edeceklerini söyledi. İlçe Başkanı Ahmet Namal ise gerçekleştirilen projeler nedeniyle Başkan Ergün'e teşekkürlerini iletti. 

Genel 25.05.2022, 11:50
Başkan Ergün'den Akhisar'a çıkarma

Bir dizi programa katılmak üzere Akhisar'a ziyarette bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Akhisar İlçe Başkanlığını da ziyaret etti. Başkan Ergün'e ziyareti esnasında MHP MYK Üyesi Mehmet Ödevli, MHP İl Başkanı Murat Öner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Adem Duran ve Meclis Üyeleri ile Büyükşehir ve MASKİ Genel Müdürlüğü bürokratları eşlik etti.
Akhisar'a Hizmet İçin Çaba Sarf Etmeye Devam Edeceğiz
Başkan Ergün, ilçe başkanlığı ziyaretinde MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal ve parti teşkilâtı tarafından karşılandı. Başkan Ergün'e çiçek takdim eden teşkilat üyeleri, Başkan Ergün'e büyük ilgi gösterdi. İlçe Başkanı Ahmet Namal'a çeşitli hediyeler takdim eden Başkan Ergün, "Bugün Akhisar'da evimizde olmaktan çok mutluyum. Geride kalan 2 yılda Covid sebebiyle sizlerden biraz uzak kaldık. Çağlak Festivali sebebiyle kaymakamlığımız, belediye başkanlığımız ve siyasi partilerimizle bir araya geliyoruz. Ayrıca Akhisarlı hemşerilerimiz için yaptığımız çalışmaları da yerinde göreceğiz. Allah sağlık verdikçe, şartlar el verdikçe Akhisar'a hizmet etme noktasında çaba içerisinde olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
Başkan Ergün'e Teşekkür Etti
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal ise, "Akhisar'a çok güzel hizmetler kazandırdınız. İlçe yönetimi ve vatandaşlarımız adına sizlere çok teşekkür ediyorum" dedi.


 

Yorumlar (0)