BAKANLIK PAYLAŞTI: MANİSA’DA YAPILACAK KONUTLAR BÖYLE OLACAK  

banner297

Sosyal konut projesinden ilk görüntüler ortaya çıktı. İşte Manisa'da yapılacak olan sosyal konutların proje fotoğrafları.

Genel 30.09.2022, 10:41 30.09.2022, 10:47
BAKANLIK PAYLAŞTI: MANİSA’DA YAPILACAK KONUTLAR BÖYLE OLACAK  

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Sosyal konut projesiyle ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Bakan Kurum 25 Ekim'de Mansia'nın aralarında bulunduğu 17 ilde 5 bin konutun temel atmalarının başlayacağını söyledi. “İlk Evim” projesiyle ilgilin yeni görsellerde, ilk kez kamuoyuyla paylaşıldı.
Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren ve büyük ilgi gören Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesine ilişkin olarak Temel Atma süreci başlıyor.
Vatandaşların yoğun ilgisini gören ve 5 milyonu aşan başvuruların ardından başvuru süreci tamamlanmadan 25 Ekim 2022'de 17 ilde 5 bin konutun temeli atılacak.
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ilk olarak 25 Ekim'de Ankara, Afyon, Amasya, Aydın, Bolu, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Kahramanmaraş, Kırşehir, Konya, Manisa, Muğla, Tunceli, Uşak, Yozgat, Zonguldak'ta temel atmaların başlayıp inşaatların hızla devam edeceğini söyledi.
“İlk Evim” projesiyle ilgilin yeni görsellerde, ilk kez kamuoyuyla paylaşıldı.  İşte 17 ilde yapılacak olan sosyal konutların proje fotoğrafları....


 

Yorumlar (4)
ahmet 2 ay önce
lanet olasıcalar ne konut istiyoruz ne mülteci nede göç içine sçtınız Manisa nın...
Hakkı 2 ay önce
bir tane blok mu? etrafında hiç birşey yok? nereye yapacaklar, yunt dağının zirvesine mi? Projeyi bari düzgün verin vatandaşa...
Ahmet 2 ay önce
Suriyelilere gelince bedava evler kendi halkımıza gelince daha ne kadar olduğu bile belli deil ne güzel memleket be
nurullah 2 ay önce
güzel proje ALLAH daim etsin çalışmalarınızı reisi başımızdan eksik etmesin