Avni Gemicioğlu Caddesi'nde alt yapı tamam sıra üst yapıda

banner297

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde olarak çehresi değiştirilecek olan Avni Gemicioğlu Caddesi'nde 3 milyon TL yatırım bedeliyle başladığı içme suyu ve yağmur suyu hattı döşeme çalışmasını tamamladı.

Genel 11.12.2022, 16:32
Avni Gemicioğlu Caddesi'nde alt yapı tamam sıra üst yapıda

MANİSA (İHA) - Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, sorunsuz altyapı, refah seviyesi yüksek bir şehir için altyapı çalışmalarına devam ediyor. Bu çerçevede çalışma yürütülen yerlerden biri olan Manisa Merkez Avni Gemicioğlu Caddesi'nde de altyapı çalışmaları tamamlandı. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışma çerçevesinde caddede 3 milyon TL yatırım bedeliyle bin 150 metre içme suyu ve 585 metre yağmur suyu hattı döşendi.
Altyapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte caddede Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ve Yol, Yapım, Bakım ve Onarım Daire Başkanlıkları bünyesinde prestij cadde düzenlemesi yapılacağı bildirildi.


 

Yorumlar (2)
Vatandasin sesi 2 ay önce
Hep merkez ve ilcelerine bakiyorusnuz seçim zamanı görüşürüz birazda köy ve mezralara bakarsaniz kanalizasyonu olmayan merkez köylerinde var lütfen birazda köylere öncülük veriniz ufak buralari deyip geçmeyin bir oy bir oydur gorusuruz
Manisalı 2 ay önce
OTOPARK istiyoruz. Millet kıraathanesi yerine keşke MİLLET OTOPARKI yapsalardı.