45 PARK'TA ÇOCUKLAR İÇİN YAŞ GÜNÜ PARTİLERİ VE EĞLENCELİ OYUNLAR

banner297

45 Park, birbirinden farklı etkinlikleri Manisalılarla buluşturmaya devam ediyor. Çocuklar 45 Park'ta eğleniyor. Cumartesi - pazar günlerine özel yüz boyama, balon, palyaçolar, maskotlar ve daha birçok eğlenceli aktivite çocukları bekliyor. 45 Park'ta sürprizlerle dolu doğum günü partisi organizasyonları için rezervasyon yaptırmak da mümkün.

Genel 28.11.2022, 21:20 03.12.2022, 10:30

Manisa'da önemli markaların yer aldığı 45 Park'ta çocuklar için cumrtesi pazar günleri özel etkinlikler düzenleniyor. Birbirinden farklı aktiviteler Manisalılarla buluşturuluyor. Çocuklara özel hazırlanan program gün boyu renkli görüntülere sahne oluyor. Çocukların keyifli dakikalarına aileleri de eşlik ediyor. Palyaçonun da yer aldığı etkinliklerde, çocuklara yüz boyama da yapılıyor. Minikler, güvenli ve eğlenceli anlar yaşıyor. Renkli programda çocuklar, eğlenceli anlara kapı aralıyor. Her hafta da sürprizler devam ediyor...
DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ İÇİN REZERVASYON
45 Park'ta çocuklara özel doğum günü partileri de organize ediliyor. Birbirinden eğlenceli yaş günü etkinliği ve farklı sürpriz hediyelerle çocuğunuza unutulmaz bir gün yaşatmak sizin elinizde. Yaş günü partileri için adres 45 Park… Rezervasyon için 0542 206 9843 nolu telefonu arayabilirsiniz.
TIKLA - EĞLENCE MERKEZİNİ DAHA DETAYLI İNCELE 

  


Yorumlar (1)
reyes 4 ay önce
güzel etkinik,