KOÇTAŞ FİX'İN 45 PARK'TAKİ ŞUBESİ, KISA SÜREDE EN ÇOK ZİYARETÇİ ALAN KOÇTAŞ ŞUBESİ OLDU

24 Temmuz Cuma günü 45 Park’ta hizmete başlayan Koçtaş Fix, açıldığı günden beri en çok ziyaretçi alan şube olarak belirlendi.

Ekonomi 04.08.2020, 15:59
KOÇTAŞ FİX'İN 45 PARK'TAKİ ŞUBESİ, KISA SÜREDE EN ÇOK ZİYARETÇİ ALAN KOÇTAŞ ŞUBESİ OLDU

Perakende ev tekstilinin öncü firması Koçtaş, en çok tercih edilen 5000 ürününü Manisalılar ile buluşturdu. Uygun fiyat ve ürün çeşitliliği ile açılışa özel kampanyaları bulunan Koçtaş Fix, kısa süre zarfında Manisalılar tarafından çok sevildi. Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesi’nde hizmet veren 45 Park’ta bulunan Koçtaş Fix’in yetkililerinden alınan bilgilere göre; “Açılımızın üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen, yüksek bir ziyaretçi sayısına ulaştık. Gösterilen ilgiye teşekkür ediyoruz, kampanyalarımızı takipte kalarak uygun fiyata kaliteli ürünler alabilirler.”

Yorumlar (1)
Manisalı 2 ay önce
Bu, bir market kadar olan miniKoçtaş'ın iş yaptığından değil, Manisalıların nereye gideceğini şaşırarak 'nasıl bir şeymiş gidip bakalım' düşüncesinin sonucu. Bende gittim ailemle, gelmişken boş çıkmayalım bari deyip, buzdolabı poşeti alıp çıktık, baktığımda pek çok insanında aynı şekilde gezmeye geldiğini görmek için alim olmaya gerek olmaya gerek yok. Manisalı kaçacak/gezecek yer arıyor ama nafile....
23
az bulutlu