e-Devlet çöktü mü?

banner297

e-Devlet, Türkiye'de gün içerisinde en çok ziyaret edilen platformların başında yer alıyor. Vatandaşların yoğun talebine bağlı olarak, zaman zaman e-Devlet girişi sorunu yaşanabiliyor. Bu noktada, e Devlet çöktü mü, neden açılmıyor ve giriş yapılmıyor gibi sorulara yanıt aranıyor. e-Devlet girişi sorunu anlık olmakla birlikte, çok kısa süre içerisinde düzeliyor. Peki, e-Devlet girişi nasıl ve nereden yapılır? İşte, e-Devlet çöktü mü, neden açılmıyor ve e Devlet girişi nasıl yapılır konusuyla ilgili bilgiler

Ekonomi 27.10.2021, 13:57 27.10.2021, 15:46
e-Devlet çöktü mü?

e-Devlet Kapısı, gün içerisinde milyonlarca vatandaş tarafından ziyaret edilmektedir. Yoğun talebe ve yeni hizmetlere bağlı olarak e Devlet giriş sorunu yaşanabilmektedir. Bu tip durumlarda, e-Devlet çöktü mü ve neden açılmıyor gibi sorulara yanıt aranmaktadır. e Devlet girişi sırasında yaşanan sorunlar, kısa süre içerisinde giderilmekte ve problem hızlıca düzeltilmektedir.

E-DEVLET ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN AÇILMIYOR? 
Vatandaşlar, elektronik ortamdaki devlet hizmetlerine ulaşamadıklarında e-Devlet neden açılmıyor konusuyla ilgili bilgi edinmeye çalışmaktadır. Peki, e-Devlet girişi nasıl ve nereden yapılır?

e-Devlet uygulamasına giriş yapmak isteyen vatandaşlar, bir süredir sistemi kullanamıyor. Yaşanan soruna dair henüz herhangi bir açıklama yapılmazken, giris.turkiye.gov.tr adresine girenler "Bu sayfa çalışmıyor" uyarısıyla karşı karşıya kalıyor.

Yorumlar (0)
11
kapalı