Ahmet Tütüncüoğlu İlkokulu yenilendi

banner297

Manisa Şehzadeler Ahmet Tütüncüoğlu İlkokulu’na üç ay gibi kısa bir sürede, tüm iç dış boya badana tadilat ve tamirat işleri ile çevre düzenlemesinin yapılmasında maddi manevi emeği geçen hayırseverlere teşekkür plaketi takdim edildi.

Eğitim 01.07.2021, 18:00
Ahmet Tütüncüoğlu İlkokulu yenilendi

Programa Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara,  Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kavas, Manisa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhammet Çetin, Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Gençay, Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammed İnan Yamlı, Gazi İlkokulu Müdürü Naci Avcı, Yarhasanlar Mahalle Muhtarı Adnan Çakmak, Peker Mahalle Muhtarı Saffet Taşkıncan ile birlikte okula büyük emekleri geçen Güriş Holding AŞ adına Endüstriyel İlişkiler ve İdari İşler Grup Müdürü Sefa Toydemir, Döktaş Dökümcülük Ticaret ve San. A.Ş. adına Genel Müdür Yardımcısı Sabri Özdoğan, İdari İşler Amiri Oğuzhan Erden, Manisa Güvenlik Amiri-İdari İşler Ayhan Aksoy, YAPINET İnşaat Müh.San. Tic.Ltd.Şti. adına Satın Alma Müdürü Erşan Uyaner katıldılar.
Plaket takdimi sonunda kısa bir süre önce ebediyete intikal etmiş olan Güriş Holding AŞ. Kurucusu Merhum İdris Yamantürk, anısına düzenlenen koridorun açılış töreni ve hatıra ağacı dikimi yapıldı.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu