KAYAPINAR'DA TAŞKIN RİSKİNE SON

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Kayapınar Mahallesi Gürle yolu caddesinde yağmur suyu hattı döşeme ve bakım onarım çalışması gerçekleştirdi.

ÇEVRE 02.05.2020, 15:33
KAYAPINAR'DA TAŞKIN RİSKİNE SON

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ihtiyaç olunan noktalarda çalışma gerçekleştirerek, vatandaşların mağdur olmasının önüne geçiyor. Bu kapsamda MASKİ, Yunusemre ilçesine bağlı Kayapınar Mahallesi Gürle yolu Caddesi’nde altyapı çalışması gerçekleştirdi. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekiplerince mahalle üzerinde bulunan Gürle yolu Caddesi’nde ana yağmur suyu hattı döşenerek taşkın sıkıntısına son verildi. Ayrıca, deforme olan kanalizasyon boruları da yenilendi.

Muhtardan teşekkür

Kayapınar Mahalle Muhtarı Reis Eren, “Mahallemiz ile Gürle mahallesi arasındaki yolda yağışlar sonrasında sürekli taşkın oluyor, bölgedeki vatandaşlar büyük sorun yaşıyordu. MASKİ Genel Müdürlüğüne bildirdik. Ekipler çalışma gerçekleştirdiler ve yağmur suyu hattı döşendi. Artık taşkın sıkıntısı çekmeyeceğiz. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran ve Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz ve tüm ekiplere çok teşekkür ediyorum. MASKİ’den Allah razı olsun” dedi.

Yorumlar (0)
24
az bulutlu