Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, 2024-2029 dönemi dev projelerini açıkladı. Oldukça kalabalık, coşkulu ve büyük heyecana sahip olan proje tanıtım töreninde Başkan Ergün’e Manisalılar büyük ilgi gösterdi. Yoğun kalabalıkla karşılanan Başkan Ergün, kendisini coşkuyla karşılayan Manisalılara teşekkür ederek, proje tanıtım toplantılarının Cumhur İttifakı’nın zaferini müjdeler nitelikte olduğunu söyledi. Proje tanıtım toplantısı Atatürk Spor Salonu’na sığmadı ve binlerce Manisalı, toplantıyı salonun dışından da takip etti.

Yeni dönemde Manisa’ya çağ atlatacak projeler hayata geçireceklerini vurgulayan Başkan Ergün, “Yeni dönemde de gönül bağımızın eserlerini hayata geçireceğiz. Toplu konuttan ulaşıma, kentsel hizmetlerden spor tesislerine, otoparklardan pazar yerlerine, yeşil alanlardan sosyal yaşam projelerine, kentsel dönüşüm projelerinden afet yönetimine, kadın, erkek çocuk, yaşlı, genç, engelli hemşerilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verecek çok sayıda projemizi hayata geçireceğiz” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Atatürk Spor Salonu’nda yeni dönem projelerinin tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. ‘Gönül Bağımızın Eseri’ başlığıyla gerçekleştirilen proje tanıtım toplantısına MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, AK Parti Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Tamer Akkal, Başkan Ergün’ün eşi Şeyda Ergün, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, AK Parti MKYK Üyeleri, MHP MYK Üyeleri, Manisa eski Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, Cumhur İttifakı İlçe Belediye Başkan Adayları, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Muradiye OSB Başkanı Osman Kıvırcık, MESOB Başkanı Hasan Geriter, AK Parti Gençlik Kolları, MHP KAÇEP ve AK Parti Kadın Kolları, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, belediye meclis üyesi adayları, meslek odaları temsilcileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda Manisalı katıldı. Başkan Ergün’ü aday tanıtım toplantısında Büyükşehir ve MASKİ kurmayları ile çalışanları da yalnız bırakmadı.

“Canla başla çalışıyoruz”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda, geride kalan sürede Manisa’ya kazandırılan eserlerin video gösterimi yapıldı. Daha sonra kürsüye değişimin mimarı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün davet edildi. Tüm Manisalıları tek tek selamlayarak sözlerine başlayan Başkan Ergün, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığımız açıklandı. Adaylığı açıklanan arkadaşlarımızla birlikte, özünde vatan, millet ve bayrak sevgisi; özünde Türkiye sevdası olan Cumhur İttifakı bünyesinde yeni zaferlere imza atmak için canla başla çalışıyoruz. Yüce Allah’ın izni ve milletimizin iradesiyle Manisa’mızı Türkiye Yüzyılı’na hep birlikte taşıyacağız. Ben öncelikle Manisa’mıza olan yakın ilgileri ve şahsıma olan güvenleri nedeniyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye şükranlarımı sunuyorum. Bizlere olan bu güveni layıkıyla yerine getirmek için canla başla çalışıyoruz” dedi.

“Manisa için taş üstüne taş koyan herkese teşekkür ediyorum”

Manisalıların destekleriyle 3 dönemdir en güzel hizmetleri ulaştırabilmenin gayretini verdiklerini belirten Başkan Ergün, “Bugüne kadar birlikte yol yürüdüğümüz Cumhur İttifakı Belediye Başkanlarımızla hep uyum içerisinde çalıştık. Hepimizin ortak gayesi güzel Manisa’mıza hizmet etmek ve Cumhur İttifakı’nın özüne uygun yerel yöneticilik örneklerini sergilemek oldu. Geldiğimiz noktada şükürler olsun ki, bunu başarıyla sağladık ve şehrimizi daima ileriye taşıdık. Bu vesileyle bugüne kadar şehrimiz için hizmet veren tüm belediye başkanı arkadaşlarıma, meclis üyelerimize, kısacası Manisa için taş üstüne taş koymuş herkese şahsım ve hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Ailesine Teşekkür Etti

Konuşmasında ailesine de teşekkür eden Başkan Ergün, “Belediye Başkan adaylığımın açıklandığı 2009 yılı Aralık ayından bu güne kadar, her zaman destekleriyle yanımda olan sevgili eşim, değerli hayat arkadaşım Şeyda Hanım ile biricik kızlarım Hande ve Merve’ye, Engin’e ve Göktuğ’a çok teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum” dedi.

Çalışanları ve Cumhur İttifakı Mensuplarını Unutmadı

Başkan Ergün, teşekkürlerinde çalışanlarını ve Cumhur İttifakı üyelerini unutmayarak şöyle konuştu: “Çekirdek ailemizi koskocaman bir aileye çeviren Manisa Büyükşehir Belediyemiz, MASKİ Genel Müdürlüğümüz ve iştirak şirketlerimizde görev yapan değerli çalışma arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum. Hizmetkarı olmaktan onur duyduğum kıymetli Manisalı hemşerilerime, Cumhur İttifakı Milletvekillerimize, Manisa’mızda bugüne kadar görev yapmış valilerimize, kurum amirlerimize, mahalle muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımızın her bir temsilcisine, hemşeri derneklerimizin başkan ve yöneticilerine, basın mensuplarına, mensubu olmaktan onur duyduğum Milliyetçi Hareket Partimizin İl-İlçe Başkan ve yöneticilerine, Ülkü Ocaklarımızın kıymetli üyelerine, kadın kollarımıza, AK Parti İl-İlçe Teşkilatlarımızın Başkan ve yöneticilerine, gençlik ve kadın kollarına, hayatımıza dokunmuş, hayatlarına dokunduğumuz herkese yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Allah, hepinizden razı olsun.”

Bütçesini En İyi Yöneten Belediye

Birliğin gücüyle Cumhur İttifakının zaferi için canla başla çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Başkan Ergün, “31 Mart’ta Cumhurun Zaferini müjdelemek ve Manisa Büyükşehir ile 17 ilçemizde kazanmak için gayret sarf ediyoruz. Hemşerilerimizin teveccühleriyle 2009 yılında geldiğimiz bu makamlarda kamu kaynaklarını en tasarruflu şekilde kullanan, bütçesini en iyi yöneten, Manisalıların emaneti olan makamı en iyi şekilde temsil eden, üretken belediyecilik anlayışıyla şehrimize hizmet eden bir yönetim anlayışını temsil eden Belediye Başkanı olmanın gururuyla karşınızdayım” dedi.

“Bize olan güveni boşa çıkarmadık”

3 dönemdir Manisa’da üretken belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini ortaya koyduklarını dile getiren Başkan Ergün, “Bize olan güveni hiçbir zaman boşa çıkarmadık. 10 yıllık bir büyükşehir olmamıza rağmen hayata geçirdiğimiz projelerimizle 30 Büyükşehir içerisinde her zaman üst sıralarda yer aldık. Hepiniz biliyorsunuz ki 2014 yılında büyükşehir olduğumuzda bir masa ve sandalyeyle kurduğumuz, personeli, araç ve ekipmanı yetersiz olan bir MASKİ ve Büyükşehir Belediyesinden, bugün geldiğimiz noktada aldığı ödüllerle, bütçesini en iyi yöneten, bütçesinden yatırıma yüzde 40 gibi büyük bir pay ayıran büyükşehir belediyesi olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Manisa’ya 11 Milyar TL Yatırım

Manisa’ya yapılan yatırımları başlıklar halinde anlatan Başkan Ergün, “Geride bıraktığımız sürede, Manisa’mızın 35 yıldır yapılamayan imar planlarını yaptık. Modern katı atık bertaraf tesisi ile 40 yıllık çöp sorununu tarihe gömdük. Patlamalarıyla televizyonlarda haber olduğumuz ve bizleri zehirleyen çöpten, bugün elektrik üretiyoruz. Türkiye’de bir ilk olan evsel atıkların trenle taşınması projesinden, kavşaklara, rekorlar kırdığımız asfalt çalışmalarından alt ve üst yapılara, atıksu arıtma tesislerinden prestij caddelere, modern spor tesislerinden kırsal kalkınma desteklerine ve sosyal yardımlara kadar onlarca hizmet ve yatırımımız için Büyükşehir olduğumuz günden bugüne kadar, Manisa’mıza 11 milyar liraya ulaşan yatırım kazandırdık” dedi.

“Projelerimize güven ve inancım tam”

Yeni dönem projelerini anlatmak için bir arada olduklarını belirten Başkan Ergün, “Her hizmet dönemimizde, ilk günkü aşk ve heyecanımızla proje ürettik. Biraz önce izlediğiniz filmde gördüğünüz gibi, filmi ancak bu kadar kısaltabildik, yoksa üç saatlik sinema filmi olurdu. Geride bıraktığımız 15 yılda, 1060 büyük projeyi hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sürekli büyüyen ve gelişen şehrimizi, çağa ayak uyduran, daha temiz, daha yaşanabilir, geleceğe güvenle bakan ve insanlarımızın yaşamaktan mutlu olduğu bir şehir haline getirmek için gayret sarf ettik. Yeni dönemde de gönül bağımızın eserlerini hayata geçireceğiz. Toplu konuttan ulaşıma, kentsel hizmetlerden spor tesislerine, otoparklardan pazar yerlerine, yeşil alanlardan sosyal yaşam projelerine, kentsel dönüşüm projelerinden afet yönetimine, kadın, erkek çocuk, yaşlı, genç, engelli hemşerilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verecek çok sayıda projemizi az sonra sizlerle paylaşacağım. Projelerimize, tecrübeli çalışma arkadaşlarımıza, bütçe disiplinimize ve imkanlarımıza olan güven ve inancım tamdır” diye konuştu.

“Cumhur İttifakının zaferinin müjdesini vereceğiz”

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerini kazanacaklarını vurgulayan Başkan Ergün, “Desteklerinizle Manisa’mızın geleceği için hep birlikte çalışmaya devam edeceğimizi vurgulamak istiyorum. Şanlı Cumhuriyetimizin 100. yılında ülkemizi ve Manisa’mızı daha da ileriye taşıyacağız. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta Büyükşehirle birlikte 17 ilçemizde belediye başkanlıklarını kazanacağız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye; Cumhur İttifakı’nın zaferinin müjdesini vereceğiz” dedi.

Bütçede Zirvede; SGK ve Vergi Borcu Olmayan Belediye

Manisa Büyükşehir Belediyesi bütçesinin yüzde 40’ını yatırımlara ayırdıklarının detayını paylaşan Başkan Ergün, “Büyükşehir Belediyemizin bütçesi 30 büyükşehir arasında 2015 yılında birinci; 2016 ve 2017 yılında ikinci; 2018 yılında üçüncü; 2019 yılında beşinci; 2020 yılında birinci; 2021 ve 2022 yıllarında da beşinci sırada yer aldı. Bunun yanı sıra bugüne kadar hak edişlerini yaptığımız yatırımlarımızın toplam bedeli 8 milyar 464 milyon 198 bin 86 lira oldu. Yeni ihalelerimizle birlikte toplam yatırımımız 11 milyar liraya ulaşmış olup, SGK ve vergi borcu bulunmayan bir büyükşehir belediyesi olduğumuzu gururla ifade etmek istiyorum” dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı ile Fitch’ten Başkan Ergün Yönetimine Tam Not

Doğru bütçe yönetimi ve mali disiplin anlayışının olumlu dönüşlerini olduğunu vurgulayan Başkan Ergün, “Yaptığımız doğru bütçe yönetimiyle uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Büyükşehir Belediyemizin 2023 Yılı Ulusal Kredi Notunu yatırım yapılabilir seviyenin üst basamağı olan “AA +” olarak açıkladı. Yaklaşık 10 gün önce Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek Manisa’ya geldi ve Büyükşehir Belediyemizi de ziyaret etti. Yatırımlarımızla ilgili bu tabloyu gören Sayın Bakanımız, bütçemizin yüzde 40’ının yatırıma ayrılmasının muazzam bir şey olduğunu dile getirdi ve kaynakların eser anlamında millete dönmesinin önemine vurgu yaparak, bizlere teşekkür etti. Sayın Bakanımızın bu övgüsü, şahsım, çalışma arkadaşlarım ve Manisa’mız için birer gurur kaynağıdır” diye konuştu.

İŞTE BAŞKAN CENGİZ ERGÜN’ÜN YENİ DÖNEM PROJELERİ

GEDİZ KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI,

OSB KÖPRÜLÜ KAVŞAK PROJESİ,

FATİH BULVARI (CİDER YOLU DÜZENLEME PROJESİ)

ESKİ DEVLET HASTANESİ KAVŞAĞI PROJESİ

MALTA KATLI OTOPARK PROJESİ

RAYLI SİSTEM PROJESİ

SALİHLİ-GÖRDES YOLU SICAK ASFALT ÇALIŞMASI

MURADİYE YOL VE KATLI KAVŞAK PROJESİ

YUNUSEMRE SARMA ÇAYI KÖPRÜSÜ

ŞEHZADELER TİLKİ SÜLEYMANİYE KÖPRÜSÜ

KÖPRÜBAŞI YENİCE KÖPRÜSÜ

AHMETLİ DEREKÖY KÖPRÜSÜ

AHMETLİ İNÖNÜ KÖPRÜSÜ

SARIGÖL KOCAKÖY (2 ADET) KÖPRÜLERİ

SOMA KARACAHİSAR KÖPRÜSÜ

SOMA AKÇAAVLU KÖPRÜSÜ

AKHİSAR OTOBÜS TERMİNALİ

KIRKAĞAÇ OTOBÜS TERMİNALİ

KULA OTOBÜS TERMİNALİ

SALİHLİ OTOSÜB TERMİNALİ

SARIGÖL OTOBÜS TERMİNALİ

ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ

AKHİSAR KÜLTÜR MERKEZİ

TURGUTLU KÜLTÜR MERKEZİ

SALİHLİ KÜLTÜR MERKEZİ

MANİSA BİLİM MERKEZİ

GIDA ÇARŞISI, OTO GALERİCİLER VE İNŞAATÇILAR ÇARŞISI

ALAYBEY KAPALI PAZARYERİ VE KATLI OTOPARK PROJESİ

GÖRDES PAZARYERİ PROJESİ

SELENDİ PAZARYERİ PROJESİ

SOMA GENÇLİK MERKEZİ, MABEM, BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ HİZMET BİNASI

AHMETLİ GENÇLİK MERKEZİ, MABEM, BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ HİZMET BİNASI

DEMİRCİ GENÇLİK MERKEZİ, MABEM, BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ HİZMET BİNASI

GÖLMARMARA GENÇLİK MERKEZİ, MABEM, BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ HİZMET BİNASI

KÖPRÜBAŞI GENÇLİK MERKEZİ, MABEM, BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ HİZMET BİNASI, ÇOK AMAÇLI KATLI OTOPARKI

KIRKAĞAÇ MABEM, BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ HİZMET BİNASI

ŞEHZADELER İLÇESİ YENİKÖY MAHALLESİ HALİ

AKHİSAR İLÇESİ MEDAR MAHALLESİ HALİ

ALAŞEHİR HALİ

KIRKAĞAÇ HALİ

KIRKAĞAÇ İLÇESİ GELENBE MAHALLESİ HAL DEPOSU

SALİHLİ HALİ YENİLEMESİ

ALAŞEHİR İTFAİYE BİNASI

SALİHLİ İTFAİYE BİNASI

BATI KIŞLA 100. YIL PARKI VE MİLLET BAHÇESİ

BATI KIŞLA GÜNEY BAĞLANTI YOLU PROJESİ

SPOR ADASI PROJESİ

KARAÇAY 2. VE 3. ETAP PEYZAJ PROJESİ

ATATÜRK KENT PARKI AMFİ TİYATRO

AKHİSAR ESKİ TREN YOLU HATTI PEYZAJ PROJESİ

TURGUTLU IRLAMAZ VADİSİ

SELENDİ ÇAYI PEYZAJ PROJESİ

KÖPRÜBAŞI YEREGİREN DERESİ ÇEVRESİ PEYZAJ PROJESİ

MURADİYE KARAALİ BÖLGESİ KENTSEL TASARIM PROJESİ

PATİKA SOSYAL TESİS PROJESİ

KULA KENTSEL SİT ALANI KORUMA AMAÇLI İMAR PLANI

ŞEHZADELER KENTSEL SİT ALANI KORUMA AMAÇLI İMAR PLANI

ŞEHZADELER İLÇESİ GELİŞME ALANI KENTSEL TASARIM PROJESİ

YUNUSEMRE İLÇESİ GELİŞME ALANI KENTSEL TASARIM PROJESİ

MANİSA MERKEZ DOĞU İSALE HATTI PROJESİ

MANİSA TURİZM MASTER PLANI

SPİLKENT TOPLU KONUT ALANI PROJESİ

1442 DAİRELİK SOSYAL KONUT PROJESİ

LALELİ KONUT VE YAŞAM ALANI PROJESİ

AFET YÖNETİMİ MASTER PLANI

ŞEHZADELER SANCAKLIBOZKÖY SANAYİ ALANI PROJESİ

TURGUTLU SANAYİ ALANLARININ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ

AFET KOORDİNASYON MERKEZİ PROJESİ

Aziz Yıldırım Manisa'da Fenerbahçeliler Derneği'ni ziyaret etti Aziz Yıldırım Manisa'da Fenerbahçeliler Derneği'ni ziyaret etti

DEMİRCİ AKINCILAR KENT MEYDANI PROJESİ

KULA ADNAN MENDERES MEYDANI VE KENT MÜZESİ PROJESİ

ESKİ ALAYBEY PAZARI BÖLGESİNE PRESTİJ CADDE VE PEYZAJ PROJESİ

MİMAR SİNAN BULVARI PRESTİJ YOLU

HUZUREVİ VE ALZHEİMER GÜNDÜZ BAKIM EVİ PROJESİ

MANİSA TEKMER

MANİSA İŞGEM

ESKİ HUZUREVİ YERİNE ÖĞRENCİ YURDU PROJESİ

17 İLÇEMİZE ÇOCUK GÜNDÜZ BAKIM EVİ KREŞ PROJESİ

AKGEDİK ÇOCUK KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ İLE KREŞ PROJELERİ

GÖRDES ÇOCUK KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ PROJESİ

DEMİRCİ MASMEK HİZMET BİNASI PROJESİ

GÖRDES KAYACIK ÇOK AMAÇLI ETKİNLİK SALONU PROJESİ

SELENDİ’YE 14 ADET ÇOK AMAÇLI ETKİNLİK ALANI

MABEM HİZMET BİNALARI

ÇOCUK KÜLTÜR SANAT MERKEZLERİ

ÇOCUK KÜLTÜR SANAT MERKEZLERİ ÖZEL EĞİTİM SINIFLARI

MASMEK HİZMET BİNALARI PROJESİ

YAZARLIK ATÖLYELERİ PROJESİ

TİYATRO KULÜPLERİ PROJESİ

MÜZİK KULÜPLERİ PROJESİ

KAYIT STÜDYOLARI PROJESİ

KADIN KONUKEVİ PROJESİ

AŞEVİ PROJESİ

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YÖNELİK DESTEK PROJELERİ

SOKAK HAYVANLARI DOĞAL YAŞAM PARLI VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

KÖPEK EĞİTİM VE REHABİLİTASYON İLE İTFAİYE ER EĞİTİM MERKEZİ

ENGELSİZ EĞİTİM VE YAŞAM MERKEZİ PROJESİ

ULUSLARARASI MANİSA MESİR MACUNU FESTİVALİ DESTEKLERİ

GÖLMARMARA HALİME HATUN KÜLLİYESİ RESTORASYON PROJESİ

GÖRDES HAYRİ BÜKE KENT MÜZESİ PROJESİ

KULA KAÇIKLAR EVİ RESTORASYONU PROJESİ

SOMA DARKALE KENTSEL KORUMA VE YENİLEME PROJESİ

KIRKAĞAÇ SOKAK VE CEPHE SAĞLIKLAŞTIRMA PROJESİ

KULA HAMDULLAH CADDESİ SOKAK VE CEPHE SAĞLIKLAŞTIRMA PROJESİ

KARACAAHMET TÜRBESİ RESTORASYON PROJESİ

SARUHANLI ZEYNEL DEDE TÜRBESİ RESTORASYON PROJESİ

HÜSREVAĞA HAMAMI RESTORASYON PROJESİ

DİLŞİKAR HAMAMI RESTORASYON PROJESİ

ÇUKUR HAMAMI RESTORASYON PROJESİ

KIRKAĞAÇ ANIT AĞAÇ PROJESİ

ARICILIK EĞİTİM VE ANA ARI ÜRETİM MERKEZİ KAPASİTESİNİN ARTTIRILMASI PROJESİ

BİYOLOJİK VE BİYOTEKNİK MÜCADELENİN YAYGINLAŞTIRILMASI PROJESİ

ÜRETİCİ KOOPERATİFLERİNİN DESTEKLENMESİ PROJESİ

ÇİFTÇİLERİMİZE SULAMA DESTEĞİ PROJESİ

HAYVAN İÇME SUYU GÖLETLERİ YAPIMI PROJESİ

BÜYÜKBAŞ VE KÜÇÜKBAŞ HAYVANCILIKLA İLGİLİ DESTEKLEME PROJELERİ

ORTAK MAKİNE PARKI PROJESİ

GÜBRE DESTEĞİ PROJESİ

TOHUM DESTEĞİ PROJESİ

FİDAN DESTEĞİ PROJESİ

ZEYTİN KASASI DESTEĞİ PROJESİ

KELTER DESTEĞİ PROJESİ

HASAT ÖRTÜSÜ DESTEĞİ PROJESİ

ÖRTÜ ALTI YETİŞTİRİCİLİĞİNİN DESTEKLENMESİ PROJESİ

TARIMDA GÜLEN YÜZLER UYGULAMALI EĞİTİM MERKEZİ PROJESİ

ALTYAPI VE ÜSTYAPI YATIRIMLARI (MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ)

ALTIYLA VE ÜSTÜYLE YEPYENİ MURADİYE PROJESİ

ALAŞEHİR ÇELİK İÇME SUYU İSALE HATTI PROJESİ

BOZDAĞLARIN ZİRVESİNDEN SALİHLİ’YE DOĞAL KAYNAK SUYU PROJESİ

KARAOSMANOĞLU SANAYİ SİTESİ ALTYAPISI

GÖRDES DOĞAL KAYNAK SUYU

KÖPRÜBAŞI İLÇE MERKEZİ PROJESİ

KÖPRÜBAŞI BORLU MAHALLESİ PROJESİ

SOMA MERKEZ ALTYAPI YATIRIMLARI PROJESİ

AKHİSAR GÜRDÜK ŞEHİT PİYADE TEĞMEN OSMAN ALP BARAJI İÇME SUYU PROJESİ

YUNUSEMRE ÇAKAL BARAJI PROJESİ

KIRKAĞAÇ İLÇESİ GELENBE MAHALLESİ ALT VE ÜSTYAPI PROJESİ

ALAŞEHİR İLÇESİ BAHADIR MAHALLESİ YENİ İÇME SUYU HATTI PROJESİ

GÖLMARMARA İLÇESİ TAŞKUYUCAK MAHALLESİ YENİ ÇELİK İÇME SUYU İSALE HATTI PROJESİ

YENİ 67 MAHALLEYE ALTYAPI VE ÜSTYAPI PROJESİ

YUNUSEMRE MURADİYE MAHALLESİ ATIKSU ARITMA TESİSİ

ALAŞEHİR ULUDERBENT MAHALLESİ ATIKSU ARITMA TESİSİ

KÖPRÜBAŞI ATIKSU ARITMA TESİSİ

SARIGÖL YENİ KOLLEKTÖR HATTI  PROJESİ

DERE ISLAH, TEMİZLİK VE TAŞKIN KORUMA PROJELERİ

ABALI VE UÇARLI DERELERİNİN ISLAHI

AKHİSAR İLÇESİ DERE ISLAH PROJELERİ

SELENDİ İLÇESİ DERE ISLAH PROJELERİ

TURGUTLU İLÇESİ DERE ISLAH PROJELERİ

60.000 METRE KORKULUK İMALATI

1200 KİLOMETRE DERE TEMİZLİĞİ

YENİ İÇME SUYU DEPOLARI, İÇME SUYU ARITMA TESİSLERİ İLE UZAKTAN İZLEME VE KONTROL (SCADA) SİSTEMLERİ

100 YENİ İÇME SUYU DEPOSU

50 YENİ İÇME SUYU ARITMA TESİSİ

YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARININ ÇEŞİTLENDİRİLMESİ PROJESİ

Editör: Murat Yalçın