İZMİR-MANİSA YOLUNDA TRAFİK KİLİT

İzmir-Manisa yolunda yoğun trafik yaşanıyor.

Bölge 03.03.2020, 10:49
İZMİR-MANİSA YOLUNDA TRAFİK KİLİT

İzmir-Manisa yolunda trafik sıkışıklığı yaşanıyor. Araçlar uzun kuyruklar oluştu. İlk bilgiye göre sabah saatlerinde  Sabuncubeli Tünelinde meydana gelen maddi hasarlı zincirlemenın ardından yoğunluk yaşanmaya başladı. Trafik ekiplerinin bölgede incelemeleri devam ediyor.

Yorumlar (2)
berk köksal 9 ay önce
zincirleme kaza değil olay. tünel ve bağlantı yolları biran önce açılsın diye yalap lap yapılan dağ yolunun tünel çıkış bölgesinde aylar önce heyelan meydana geldi ve yol kapandı, şimdi adam akıllı istinat duvarı ve bağlantı yolu yapılıyor onun son aşaması için de tünelin izmir-manisa yönü sağ şeridi trafiğe kapatıldı. ilk gün hız sınır 70 km/s idi ancak sonra ne hikmetse 50 km/s'e düşürüldü ve trafik başladı. böyle bir uygulama yapmaktansa izmir yönünü eski yola ver, tünelin izmir yönü manisa için gelişe kulanılsın, sende biran önce çalışmanı bitir. ama böyle ince hesaplar yapmaz karayolları sağolsun
Manisa45 9 ay önce
Yoğunluk bazen kazadan kaynaklanıyor bazen ise çiçekliköy girişi önündeki emniyet kontrol noktasının yolu tek şeride düşürmesinden kaynaklanıyor. Akşam iş çıkışı kilometrelerce araç kuyruğundan sonra kontrol noktasından geçtiğinizde ise hiçbir aracın çevrilmediğini görüyorsunuz! Özellikle iş çıkış saatlerinde yolun çift şeride açılması gerekir.
22
parçalı az bulutlu