SAHTE İÇKİNİN CAN ALDIĞI GÜN MANİSA'DA KAÇAK ALKOLE SUÇÜSTÜ

banner297

Çorlu'da bir büfeden sahte içki alan kişilerden 11'i hastaneye kaldırıldı. Bu kişilerden 4'ü entübe edildi, 1'i hayatını kaybetti. Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde ise emniyet güçleri devriye sırasında şüphelendikleri bir iş yerinde kaçak alkol yapıldığını tespit etti. Yarım litrelik şişelere kaçak alkol doldururken suçüstü yakalanan iş yeri sahibi gözaltına alındı.

Asayiş 25.06.2021, 18:10 25.06.2021, 19:32
SAHTE İÇKİNİN CAN ALDIĞI GÜN MANİSA'DA KAÇAK ALKOLE SUÇÜSTÜ
banner388

Sahte içki kabusu geri mi dönüyor? Çorlu'da bir büfeden sahte içki alan kişilerden 11'i hastaneye kaldırıldı. Bu kişilerden 4'ü entübe edildi, 1'i hayatını kaybetti. 3 kişinin tedavisi yoğun bakımda sürüyor. Büfe sahibi ve eşi gözaltına alındı.

MANİSA'DA OPERASYON 

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde emniyet güçleri devriye sırasında şüphelendikleri bir iş yerinde kaçak alkol yapıldığını tespit etti. Yarım litrelik şişelere kaçak alkol doldururken suçüstü yakalanan iş yeri sahibi gözaltına alındı.

Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan devriye görevi esnasında, durumundan şüphelenilerek kontrol edilen iş yerinde, iş yeri sahibi yarım litrelik şişelere kaçak alkol doldururken suçüstü yakalandı. Kaçak alkolleri satışa hazır vaziyete getirmek için su şişelerine doldururken suçüstü yakalanan R.E.İ. isimli şahsa ait işyerinde yapılan aramada paketlenerek satışa hazır hale getirilmiş 44 litre kaçak alkol yakalanarak muhafaza altına alındı. Olayla ilgili olarak iş yeri sahibi R.E.İ isimli şahıs gözaltına alındı. Cumhuriyet Savcılığındaki ifadesinin ardından nöbetçi mahkemeye çıkarılan şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Olayla ilgili olarak soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

Yorumlar (0)
28
açık