Pompalı tüfekle önce kadına ardından kendisine sıktı 

banner297

Manisa’da Avni Gemicioğlu Caddesinde boşandığı eşine pompalı tüfekle ateş eden şahıs ardından kendisine sıktı. Ağır yaralanan adam ve kadın hastaneye kaldırıldı.  

Asayiş 17.11.2022, 10:08 17.11.2022, 11:23

Haber: Serkan Özcan 

MANİSA (AA) - Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde eşini sokakta pompalı tüfekle vuran kişi, aynı silahla intihara teşebbüs etti.

Yarhasanlar Mahallesi Avni Gemicioğlu Caddesi'nde Ali A. (40) ile eşi Hülya A. (35) arasında tartışma çıktı. Bu sırada yere yatırdığı eşine yanındaki pompalı tüfekle ateş eden Ali A, aynı tüfekle kendisini de vurdu.

Ambulans ekipleri, yaralanan kadını Merkezefendi Devlet Hastanesi'ne, Ali A'yı ise Manisa Şehir Hastanesi'ne götürdü.

Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunduğu öğrenildi.

Olay yeri yakınında iş yeri bulunan ve ismini vermek istemeyen bir esnaf, kaldırımı süpürdüğü sırada bir kadının "Yürü git" diye bağırdığını duyduğunu belirterek, "Yüzlerini görmedim, adamın elindeki silahmış, ben sopa zannetmiştim. Buradaki gençler polisi aradı. O sırada kadını yere yatırmış. Buradakiler 'yapma, ne yapıyorsun' dediklerinde silah aniden patladı, ben de içeri girdim. Görmedim, sadece seslerini duydum. Sonra bir el daha ateş etti, onu da 'kendine ateş etmiş' dediler." diye konuştu.


Yorumlar (1)
SEDAT KURT 2 hafta önce
AH BE ALİM YAZIK ETTİN KENDİNE ALLAH RAHMET EYLESİN..