banner299

banner298

Muradiye'de sokak köpekleri vatandaşları tedirgin ediyor

banner297

Yunusemre ilçesine bağlı Muradiye Mahallesinde sokak köpeklerinin sayısının hızla artması vatandaşları tedirgin ediyor.

Asayiş 30.05.2021, 22:19 30.05.2021, 22:24
banner388

Sokak köpekleri Manisa'nın en büyük problemlerinden biri haline geldi. Artık birçok mahallede sürü halinde gezmeye başlayan başı boş köpeklere kimin önlem alacağı merak ediledursun son görüntü Muradiye'den geldi. 
Bir mahalle sakini sürü halinde gezen köpeklerin görüntüsünü çekerek Manisahaberleri.com'a ulaştırdı ve belediyelerden soruna çözüm bulmasını istedi. 
Muradiye'den daha önce de sokak köpekleri ile ilgili çok sayıda şikayet söz konusu olmuştu. Vatandaşlar belediyelerin bu konuda duyarsız davranmasından şikayetçi.

Yorumlar (2)
ALİ BEY 2 hafta önce
Sadece Muradiye değil ki kardeşim.Buyrun gelin Eski Devlet Hastahanesi kavşağını da görün ve haberleştirin. Bir sürü köpek eski devlet hastahanesi bahçesinde barındırılıyor yetkililerce. Oysa geceleri hem trafiği engelliyorlar hem de yoldan geçenlere saldırıyorlar. Sözüm ona orada nöbet tutan Özel güvenlik elemanları da bu olaylara seyirci kalıyor.
Serdar AKAR 2 hafta önce
Bunlar yine iyi kendi kendilerine havlıyorlar.Yine Muradiye de Yüksel Börek önünde iki tane var herkese saldırmaya başladılar.Geçenlerde Motorsiklet,li bir kurye az daha kaza yapıyordu.Allah korusun kaza gerçekleşip ya farklı bir noktaya ulaşsaydı olay kim verecekti hesabını bu masum başı boş bırakılan köpeklermi yoksa bir yetkili çıkıp evet suç bizimdi diye kabullenecekmi yoksa.Lütfen bir an önce çözüm bulunsun.Öyle köpeklere iğne vs yapıp sokağa bırakmakla olmaz yanlış uygulama.Barınaklar ne işe yarıyorlar.
21
kapalı