Manisa'da şiddetli yağış nedeniyle bazı araçlar trafikte mahsur kaldı

banner297

Manisa'nın Yunusemre ilçesinde, etkili sağanak nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı.

Asayiş 02.02.2021, 10:05 02.02.2021, 10:31
Manisa'da şiddetli yağış nedeniyle bazı araçlar trafikte mahsur kaldı

Haluk Satır 

MANİSA (AA) - Sabah saatlerinden itibaren etkisini arttıran yağmur dolayısıyla yollarda biriken sular, araçların trafikte ilerlemesini zorlaştırdı.

Trafikte mahsur kalan bazı araçlar, vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.

Akgedik Mahallesi'nde de yolda kalan araçlar çekiciyle kurtarıldı. Biriken sular nedeniyle ilerleyemeyen bir  otomobildeki kadın ve bebeği ise vatandaşların yardımıyla araçtan çıkarıldı.

Yorumlar (5)
Tam Manisalı 1 ay önce
Hele şükür gazetenizde çektiğimiz rezilliklere yer verdiniz. Sayın Editör haber değeri taşıması için bir şeylerin taaa Amerikadanda duyulması mı lazım. Siz yerel medyasınız, Manisayla, Manisalıların dertleriyle ilgilenmeniz lazım. 3-5 tane otobüs şöfürü için ayırdığınız köşenizi, birde Akgedik Tokide yaşyan binlerce insanın Belediyeden (hem büyükşehir, hem yunusemre) zerre-i miktar kadar hizmet görmediğine de yer verseniz, bu vatandaş size sahip çıkar. Lütfen sizden tekrar rica ediyoruz, sayın editör Manisa Akgedikte VATANDAŞ BELEDIYEDEN HIZMET ALAMIYOR. milyon kere dilekçe, talep verildi, buraya yol yapın diye. SONUÇ ORTADA
Yunus Emre çalışmıyor 1 ay önce
Yunus Emre Belediyesi çalışmıyor. Sadece çiçek böcek gösteriyor. Bu yol her yıl aynı şekilde oluyor. Plansız, programsız çalışmasının sonucudur bu olanlar. Sabah işe gidemeyen insanların, iş yerinde laf yiyenlerin günahı vebali Mehmet Çerçi ve ekibinin boynunadır.
Teşekkürler Manisa Haberleri 1 ay önce
Başta Manisa Haberleri olmak üzere bu haberi yapanlara teşekkür ediyorum.Bizim sesimizi duyan hiç kimse yok.O kadar dilekçe yazdık, sözlü olarak anlattık ama dinleyen yok.Başkan,Başkan yardımcıları ve memurların hepsi kulaklarını halka tıkamış durumdalar. Recep Tayyip Erdoğan'ı temsil edemiyorsunuz.Yollar,köprüler,barajlar yapan adamın belediyesine bak.
sermet 1 ay önce
Yazın sıcakta buraların çaresine bakılacak beyler...Gördünüz yapılması gerekenleri.
Öğle klimanın altında serin serin oturmak yok. bakın vatandaşın çektiği çileye.
Manisalı 1 ay önce
makyaj ve reklama çalışan merkez ilçe belediyeleri ve mimar sinan bulvarının orta refüjünde top çeviren büyük şehir belediye ile sonuç bu. efsane klişe 'yol yaptık'! heee çerçi yolu yapmış, su birikecek en düşük kotuna mazgal koymayı unutmuş, yada çocuk oyuncağı kadar koymuş(güzelyurttaki plastik mazgallar üstünden araba geçerken kırıldığı gibi). yolun en düşük kotuna orta refüjde ve kenar kaldırımlara yanal tahliye kanalları koysanız bu rezillik yaşanmaz. şimdi çıkarlar pislik tıkamış filan hemen kılıf bulurlar, manisa da yılda kaç defa etkili yağış meteorolojik ihbarı geliyor, trilyonluk ballı işlerle uğraşır iken, böyle düşük kot mazgallara ihbarlar öncesi bir kaç tanker su basıp temizlemek çok mu zor, yada çok mu masraflı?
4
açık