banner298

Manisa'da sahipsiz köpeklerin saldırdığı çocuk yaralandı

banner297

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde sahipsiz köpeklerin saldırısına uğrayan 5 yaşındaki çocuk yaralandı.

Asayiş 26.08.2022, 17:47 26.08.2022, 17:56
Manisa'da sahipsiz köpeklerin saldırdığı çocuk yaralandı

MANİSA (AA) - Dün, Turgut Özal Mahallesi'ndeki evlerinin önünde oynayan Nursima Adıyaman'a sahipsiz çok sayıda köpek saldırdı.

Çevredekilerin yardımıyla köpeklerden kurtarılan çocuk, ambulansla Manisa Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Bacağından yaralanan çocuk, tedavisinin ardından taburcu edildi.

Baba Recep Adıyaman, kızının sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Komşularına hızlı davrandıkları için teşekkür eden Adıyaman, "Çocuğuma 6 köpek bir anda saldırmış, çok şükür ucuz atlattık daha da kötü olabilirdi. Sahipsiz köpeklerin mahalleden uzaklaştırılmasını talep ediyoruz." dedi.

Yorumlar (6)
Manisalı 1 ay önce
Yine bugün Çorlu'da da kovalayan köpekten kaçan bir çocuğa araba çarptı. Artık Şehirler özellikle Köpekler için uygun değil. Sadece saldırı olayları için değil, köpeklerin kendi psikolojik, ekolojik ve fiziksel durumları için uygun değil, su yiyecek bulamıyorlar, araçlar içinde ezilme tehlikesi ve kaza tehlikesine neden oluyorlar, gürültü ve kalabalıktan psikolojik olarak etkileniyorlar, aşırı sıcaktan beton zeminlerde uyuz başta olmak üzere hastalığa daha açık hale geliyorlar. Tek çözüm BARINAK ! Belediyeler için zaten yasal zorunluluk var ama ilgilenen olmayınca...
Yorumsuz 1 ay önce
Uncubozköy sokaklarını ele geçirdiler. İnsanlar sokağa çıkamıyor. Belediye de tık yok. Pitbull dolanıyor arıyorsun gelen yok. Tüm kurumlarıyla sokak köpekleri konusunda sınıfta kaldı Manisa.
Sr 1 ay önce
Şehrin merkezinden 4 yöne doğru 1000 e yakındır.tafsiyem hayvan sever kardeşlerimizin evinde bakmaları.çocuğumuza geçmiş olsun.
Aydın 1 ay önce
Olimpik havuzun yanında 6 köpek bir anda saldırdı, 2 tane çocuğum yanımda,kızım o esnada yola fırladı, Allahtan yoldan araba geçmiyordu, çevredekiler yardım ederek kurtulduk, aynı sorun cafe sera durakta da mevcut, bir sürü köpek önüne gelene saldırıyor, belediyenin çözüm bulmasını bekliyoruz inşAllah
Manisalı 1 ay önce
Bu işin yasal sorumlusu belediyeler, tüm manisalılara duyurulur, köpek saldırısı ve yaralalanma olursa belediyeye tazminat davası açın, bu iş artık belediyeye doğrudan dokunmazsa umursamayacaklar. Tazminat Avukat ve mahkeme masrafları onları kendilerine getirir, görevlerinini hatırlarlar.
Kul hakkı ağır 1 ay önce
Hz Ömer kurdun kuzuyu kapmasına dertlenirken şimdi ise hiç dertlenmiyor sorumlular , zalime merhamet mazluma zulüm, yaratılan bir hayvanı taparcasına sevenler ve onlardan gelecek üç beş oy için bu zulme ortak olmaya değer mi, Allah ıslah etsin ...
26
açık