Çeşme, bayramın üçüncü günüde tıklım tıklım doldu

banner297

İzmir’in Çeşme ilçesi Kurban Bayramı'nın üçüncü gününde tatilcileri ağırlamayı devam ediyor. Nüfusu 1 milyona dayanan ilçenin en ünlü plajlarından olan Ilıca plajında yaşanan yoğunluk havadan dron ile görüntülendi.

Asayiş 11.07.2022, 19:12
 Çeşme, bayramın üçüncü günüde tıklım tıklım doldu

İZMİR (İHA) - Arife gününden itibaren tatilci akınına uğrayan Çeşme'de bayram yoğunluğu yaşanıyor. Bayramın üçüncü gününde tıklım tıklım olan ilçede, tatilciler serinlemek için plajlara akın etti. 3 kilometrelik şeridi olan ünlü Ilıca plajına gelen vatandaşlar, kumsalları hıncahınç doldurdu. Plajda bazı vatandaşlar yüzerek vakit geçirirken, bazıları da güneşlenmeyi tercih etti. O anlar ise Çeşme'ye tatile giden dron pilotu Rasim Özkan tarafından havadan görüntülendi.

Yorumlar (1)
Sadece gerçekler 1 ay önce
Elit tabaka, 3-5 maaş alan eş dost akraba veee ''iktidarın kıymetini bilin, avrupa da hayat şartları zor, kurulu düzen olmasa döneriz, şükredin'' diyen euro ile maaş alan kurnaz gurbetçiler. Niye kurnaz? Türkiye de ki enflasyon, TL nin değersizliği, işlerine yarıyor, avrupada euro ile maaş alıp, Türkiye de euro'nun alım gücü ile her gelişte malına yeni mal, mülküne yeni mülk ekliyor.
25
açık