Baba ve kızın ölüm haberi Manisa’daki akrabalarını yasa boğdu

banner297

İstiklal Caddesi'nde yaşanan patlamada yaşamını yitirenler arasında bir baba ve kızının olduğu öğrenildi. Saldırıda 9 yaşındaki kızıyla birlikte hayatını kaybeden Yusuf Meydan, Ak Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Semih Şemsettin Şahin’in kuzeni, Manisa’da öğretmenlik yapan Zülküf Meydan’ın ise yeğeni.    

Asayiş 14.11.2022, 12:34 14.11.2022, 12:55
Baba ve kızın ölüm haberi Manisa’daki akrabalarını yasa boğdu

HABER: MURAT YALÇIN
İstanbul Beyoğlu'nda İstiklal Caddesi'ndeki patlamada yapılan son açıklamalara göre 6 kişi yaşamını yitirmiş ve 81 kişi ise yaralanmıştı.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise son yaptığı paylaşımda, 81 yaralıdan 39’unun tedavilerinin tamamlanarak taburcu olduğunu açıklamıştı.
Baba ve kızı patlamada yaşamını yitirdi
Adana'dan kız istemek için İstanbul'a gelen Yusuf Meydan ve 9 yaşındaki kızı Ecrin'in, elim olayda yaşamını yitirdiği öğrenildi.
Baba ve kızı, hafta sonu olduğu için ailesi ile birlikte Taksim'de geziye çıkmıştı.
"Çalışma arkadaşımız Yusuf Meydan ve kızı Ecrin'i kaybettik"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, olayla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
"Yüreğimiz İstanbul'daki hain saldırıdan gelen acı haberle yandı. Çalışma arkadaşımız Yusuf Meydan ve kızı Ecrin'i kaybettik. Ailesinin, yakınlarının ve çalışma arkadaşlarımızın başı sağ olsun. Bir baba ve kızının hayatını kaybetmesine neden olan bu kalleş saldırıyı lanetliyorum. Devlet olarak tüm imkanlarımızla hayatını kaybeden kardeşlerimizin ailelerinin ve yaralılarımızın yanındayız. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya hiçbir şer odağının gücü yetmeyecek."
ACI HABER MANİSA’DAKİ KUZENLERİNİ YIKTI 
Yusuf Meydan ve 9 yaşındaki kızı Ecrin’in hain saldırıda öldüğü haberi Manisa’daki kuzenlerini yasa boğdu. Yusuf Meydan, Ak Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Semih Şemsettin Şahin’in kuzeni, Manisa’da öğretmenlik yapan Zülküf Meydan’ın ise yeğeni.    
Şemsettin Şahin acı haberi şöyle duyurdu: "İstanbul Taksim’deki patlamada vefat eden rahmetli halamın torunu; Yusuf Meydan ve evladına rahmet diliyorum. Rabbim başta ailesine ve tüm akrabalarımıza sabırlar versin, mekanı cennet olsun. Vefat edenlere rahmet, yaralılara dualar ile şifa dilerim. Masum canlara kıyanları lanetliyorum…” 


 
 

Yorumlar (0)