MANİSA'DA İYİ PARTİ'DE ŞOK İSTİFALAR

banner297

İYİ Parti Alaşehir İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe başkanı Cihan Yıldırım'a tepki göstererek görevlerinden istifa etti. Yönetim kurulu üyelerinin istifası sonucu ilçe yönetimi düştü.

Alaşehir 27.04.2021, 16:49 27.04.2021, 16:55
MANİSA'DA İYİ PARTİ'DE ŞOK İSTİFALAR
banner388

İYİ Parti Alaşehir İlçe Başkanlığı, istifa depremi ile sarsıldı. İYİ Parti Alaşehir ilçe yönetiminden 45 üye, ilçe başkanı Cihan Yıldırım'ı gerekçe göstererek görevlerinden istifa etti.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, "Alaşehir ilçe başkanlığımız yönetim kurulu üyelerimizin, ilçe başkanı Cihan Yıldırım hakkında eskiye dönük bazı kişisel mahkeme kararları neticesinde istifa etmeleri sonucunda, siyasi partiler kanununa göre ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelikleri fesih olmuştur. En yakın zamanda yeni ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri atamaları yapılacaktır" ifadelerini kullandı.
Öte yandan Cihan Yıldırım ve beraberindeki 2 yönetim kurulu üyesinin MHP'ye geçtiği iddia edildi.

Yorumlar (4)
vatan sevgisi imandandır 3 ay önce
Keşeke haberi kaynağından öğrenip doğru haber yazsanız,Birlikten kuvvet doğacağını bilen vatanseverler yuvalarına geri dönmüştür.İçte hainler,dışta hainler zaman birlik olma zamanı
MANİSALI 3 ay önce
TEPKİ CİHAN YILDIRIMA DEĞİL HDP PKK VE CHP İLE İTTİFAK YAPAN GENEL MERKEZE...
Manisalı veli 3 ay önce
Konu il başkanı na muhakkak iletilmiş istifa öncesi demek il başkanı kayda almadı. Geçmiş olsun.
nuri enli 3 ay önce
manisa haber,com bugün bu saatten itibaren sitemden sizi siliyor ve takibi bırakıyorum nedenmi birkaç habere düşüncelerimi yazdım hakaret etmeden siz birtanesini yayınlamadınız taraflı davranmanızdan dolayı bu kararı aldım saygılar
40
açık