banner299

banner298

İYİ Parti’ye geçen başkana, rozeti Akşener taktı

banner297

Manisa’da 3 dönem üst üste Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Alaşehir Belediye Başkanlığı yapan Kadir Daş, İYİ Parti'ye katıldı. Rozeti İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından takılan Daş, İYİ Parti Alaşehir İlçe Başkanı olarak atandı.

Alaşehir 27.05.2021, 12:00
İYİ Parti’ye geçen başkana, rozeti Akşener taktı
banner388

İYİ Parti Alaşehir İlçe başkanının istifa ederek MHP’ye katılmasının üzerine boşalan başkanlığa, Alaşehir ilçesinde 3 dönem üst üste MHP’den Belediye Başkanlığı yapan Kadir Daş getirildi. Daş’a rozeti, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından takıldı.
İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Kadir Daş’a İYİ Parti’ye katılmasından dolayı teşekkür etti.

Eryılmaz açıklamasında, “Yükseliş içinde olan partimiz, Manisalı vatandaşlarımızın katılımı ile daha da güçlenerek yoluna devam ediyor. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in özverili çalışmaları, dik duruşu ve tüm insanlara güven vermesi korku imparatorluğunu yıkmış, vatandaşlarımızın umudu olmuştur. Bilindiği üzere Genel Başkanımız Meral Akşener yaklaşık 2 yıldır Türkiye’nin her köşesini gezerek esnafla bir araya geliyor. Genel Başkanımız yaptığı ziyaretleri daha sonra partimizin grup toplantısında değerlendiriyor ve esnafımızın ne kadar zor durumda olduğunu gözler önüne seriyor. Artık milletin avukatlığını yapıyoruz. Olacak ilk seçimde göreceksiniz, İYİ Parti iktidar olacak. Bugün burada bunun ayak seslerini duyuyoruz. Teşkilatımıza katılan iyi yürekli insanlara, Manisalı hemşerilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Ekrem Aysu 3 hafta önce
mhp kaybetsin diye çalışan bir adamın zillet ittifakına girmesi şaşırtmadı layığını bulmuş
19
kapalı