Derelerde güvenlik önlemleri alınıyor

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde bulunan derelerde güvenlik önlemlerini arttırmaya devam ediyor. MASKİ, Alaşehir’in Adnan Menderes Caddesi’nde bulunan derede korkuluk çalışması başlattı.

Alaşehir 04.10.2016, 14:50 04.10.2016, 15:26
Derelerde güvenlik önlemleri alınıyor
banner388
MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde sürdürdüğü ıslah, temizlik ve korkuluk çalışmalarıyla dereleri sağlıklı ve güvenli ortama kavuşturmaya devam ediyor. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, Alaşehir’in Adnan Menderes Caddesi’nde bulunan derede ki çalışmaları yerinde inceledi. Genel Müdür Yardımcısı Başaran’a, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ahmet Ulvi Kaynak ve Şube Müdürü Engin Köksal eşlik etti.

“Çalışmalarımız ekiplerimizce devam ediyor”

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, profil korkuluk çalışmalarının başladığı Alaşehir’in Adnan Menderes Caddesi’nde bulunan derede güvenlik önlemleri arttırmak adına çalışmaları başlattıklarını belirterek, “İl genelinde sürdürdüğümüz dere ıslah çalışmaları tamamladığımız noktalarda, güvenlik önlemlerini arttırmak adına dere kenarlarını korkuluklarla çevirme çalışmalarımız ekiplerimizce devam ediyor. Derelerimizi dışarıdan gelebilecek her türlü tehditten arındırmak ve dere çevresinde yaşayan vatandaşlarımızın güvenliğini almak adına korkuluk çalışmalarımızı yapıyoruz. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak yaptığımız tüm çalışmalarda öncelikle vatandaşlarımızın güvenliğini göz önünde bulunduruyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
31
açık