CHP’li Başkan Şehitler İçin Oturma Eyleminde

banner297

Alaşehir CHP İlçe Başkanı Ahmet Akgündüz, Dağlıca’da yaşanan terör olayında şehit olan askerler için Cumhuriyet meydanında bulunan Atatürk büstü önünde oturma eylemine başladı.

Alaşehir 07.09.2015, 12:30
CHP’li Başkan Şehitler İçin Oturma Eyleminde
banner388

Gece saat 24.00’de başladığı eylem 16 saat sürecek. Başkanın kişisel olarak başlattığı eyleme bazı partililer ve vatandaşlar destek verdi.

Alaşehir CHP İlçe Başkanı Ahmet Akgündüz, Dağlıca’da yaşanan terör olayında şehit olan askerler için Cumhuriyet meydanında bulunan Atatürk büstü önünde oturma eylemine başladı. Gece saat 24.00’de başladığı eylem 16 saat sürecek. Başkanın kişisel olarak başlattığı eyleme bazı partililer ve vatandaşlar destek verdi.

Dağlıca’da yaşanan terör saldırısında şehit düşen askerler için oturma eylemine başlayan Alaşehir CHP İlçe Başkanı Ahmet Akgündüz, "Aldığımız haberlere göre çok şehit var. Ben de kişisel olarak şehitler için oturma eylemine başladım. İçimiz yanıyor. Dün akşam aldığımız acı haberle ülke olarak yastayız. İçimiz kan ağlıyor. Her şehidimiz adına bir saat eylem yapacağız. Ruhları şad olsun" dedi.

Yorumlar (0)
31
açık