BELEDİYEYE ÖZEL HAT HİZMETİ

banner297

Vatandaşların belediye hizmetlerinden daha iyi yararlanabilmesi için Alaşehir Belediyesi ile Türk Telekom arasında özel hat sözleşmesi yapıldı.

Alaşehir 24.07.2015, 14:20
BELEDİYEYE ÖZEL HAT HİZMETİ

Sözleşmeyi Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban ve Türk Telekom Manisa Ticari Faaliyetler Müdürü Barbaros Yavuz imzaladılar.

Vatandaşların belediye hizmetlerinden daha iyi yararlanabilmesi için Alaşehir Belediyesi ile Türk Telekom arasında özel hat sözleşmesi yapıldı. Sözleşmeyi Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban ve Türk Telekom Manisa Ticari Faaliyetler Müdürü Barbaros Yavuz imzaladılar.

Yeni kurulan özel hat ile vatandaşlar belediyeye daha kolay ulaşabilecekler, şikayet, istek ve bilgilendirme hizmetlerinden daha kolay ve çabuk yararlanabilecek. Sözleşme töreninde konuşan Barbaros Yavuz, "Türk Telekom ile Alaşehir belediyesi arasında Manisa merkezden sonra ilçe bazında ilk ilçe olarak Alaşehir’de uygulamaya geçiyoruz. Kurulan yeni hatla vatandaşlar kesintisiz ve güvenli olarak belediyeye daha kolay ulaşabilecekler" dedi.

Belediye başkanı Gökhan Karaçoban, "Manisa’nın ilçelerinden ilk olarak bu hizmeti başlattığımız için çok mutluyuz. 444 8 653 nolu kurulan özel hatla vatandaşlarımız isteklerini, şikayetlerini en kısa zamanda güvenli olarak iletebilecekler ve belediyemiz hizmetlerini daha kolay öğrenebilecekler. Günümüz teknoloji hizmetlerinden herkesin faydalanabilmesi gerekir. Günümüzde iletişim çok kolay. Ancak bazen de bilgi kirliliği yaşanabiliyor. Bu yapacağımız uygulama ile vatandaşlarımız daha sağlıklı, daha güvenli bilgi alabilecek. Belediye hizmetlerini ilk ağızdan ve doğru olarak öğrenebilecektir. Önümüzdeki günlerde ilçe çapında MOBESE, Vİ-Fİ hizmetleri gibi hizmetlerle ilgili çalışmalarımız da sürecek." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
24
az bulutlu