Alaşehir'de Eşini Sokak Ortasında Öldüren Koca Yakalandı

banner297

Ayrı yaşadığı eşini öldüren koca Kiraz'da yakalandıMANİSA'nın Alaşehir İlçesi'nde, 1.5 yıldır ayrı yaşadığı eşi Meltem E.'yi (Ece) (25), geçen hafta sokak ortasında bıçaklayarak öldüren E.E. (Emrah Ece) (27) polis tarafından İzmir'in Kiraz ilçesinde yakalandı.

Alaşehir 17.08.2016, 14:34 17.08.2016, 14:41
Alaşehir'de Eşini Sokak Ortasında Öldüren Koca Yakalandı
banner388
Alaşehir'deki özel bir üzüm işletmesinde çalışan Meltem E., geçen 10 Ağustos'ta saat 17.00 sıralarında eve dönmek üzere yola çıktı. Genç kadın, Beş Eylül Mahallesi, Kenan Evren Caddesi'ne geldiğinde, önünü 1.5 yıldır ayrı yaşadığı, demir doğrama ustası olan eşi E.E. kesti. İddiaya göre E.E., biri 5 diğeri 2 yaşındaki iki cocuğunu da alıp, baba evine dönerek kendisini terkeden 7 yıllık eşi Meltem E.'yle barışmak istedi. Ancak Meltem E., eşinin bu isteğini geri çevirip, eve dönmeyi kabul etmedi. Bunun üzerine öfkelenen E.E., bıçakla eşini karnı ve boğazından yaralayıp kaçtı. Kanlar içinde kalan Meltem E., çevredekilerin haber vermesi üzerine gelen 112 Acil Servis ambulansıyla kaldırıldığıAlaşehir Devlet Hastanesi'nde, doktorların müdahalerine rağmen yaşamını yitirdi. Polis, olayın ardından kaçan E.E.'nin yakalanması için çalışma başlattı.Teknik takip sonucu E.E.'nin cep telefonundan önce Manisa ve Alaşehir'den, ardından da İzmir'in Kiraz ilçesinden sinyal alındı. Bunun üzerine Kiraz'da yoğunlaşan polis, beyaza boyadığı kırmızı renkli motosikletiyle iş aramak için ilçeye geldiği öğrenilen E.E.'yi, Kiraz Sanayi Sitesi'ndeki bir kahvehanede çay içerken yakaladı. E.E.'nin tanınmamak için saç, sakal ve bıyıklarını da kestirdiği ve karşısında polisleri gördüğünde ise kendisini başka bir isimle tanıtmaya çalıştığı öğrenildi.

Kiraz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen E.E., burada gazetecilere "Ayrı yaşadığım eşimle barışmak istiyordum. 5 bin lira kredi çekip evin tadilatını yaptırdım. Ancak, eşimin ailesi sürekli tekrar biraraya gelmemize engel oluyordu. Olay günü eşimle tekrar konuşmak istedim. Bana bıçak çekti. Elindeki bıçağı alıp, ben onu bıçakladım" dedi. E.E.'nin polisteki işlemlerinin ardından Alaşehir İlçe Emniyet müdürlüğü'ne teslim edileceği bildirildi.
Yorumlar (0)
31
açık