2016 Yılı Yatırım Yılı Olacak

banner297

Alaşehir Belediyesi Birim Amirleri Toplantısı, Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.

Alaşehir 08.11.2015, 11:40
2016 Yılı Yatırım Yılı Olacak

Alaşehir Belediyesi Birim Amirleri Toplantısı, Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.

Moderatörlüğünü ve Başkanlığını Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban’ın yaptığı Alaşehir Belediyesi Birim Amirleri Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda belediye hizmetlerinin yürütülmesi anlamında gündem oluşturan maddeler üzerinde duruldu. Başkan Karaçoban toplantıda yaptığı konuşmasında, "31 Mart yerel seçimleri ile birlikte gelirlerinin bir çoğunun Manisa Büyükşehir Belediyesine geçmesine rağmen 17 ilçe arasında tek yatırım yapabilen bir belediye olduğumuz takdirle izlenmektedir. Geçtiğimiz haftalar içerisinde hepinizin malumunuz olan hizmet araçlarının alımları ve açılışı ile sınırlı değiliz. Ve yine Fen İşleri Müdürlüğümüzün talebi üzerine iki adet pikap, bir adet greyder arazi aracı talebi Meclisimizin gündeminden geçti. Kullanmakta olduğumuz hizmet araçlarımızın da bakım ve onarım masraflarının daha yüksek maliyetli olması sebebi ile haklı gerekçelerle diğer birimlerimizin de istek ve taleplerini Özel Kalem Müdürlüğümüze iletmesi dahilinde talepleri değerlendirebiliriz. Birimlerimizin koordineleri ve kombine çalışmaları zamanı ekonomik ve daha hızlı kullanımı anlamında yatırımlarımızı da eksiltmeden hizmet atağımızı sürdürmek zorundayız" dedi.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu